Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első motornak KTM Duke 200...

Első motornak KTM Duke 200 vélemény?

Figyelt kérdés

Hamarosan kezdek neki az A2-es jogsinak.

Esetleg még hasonló típusok?



2021. szept. 24. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó 1. motor.


Miután ez nem hazai piacra készült, kevés van belőle itthon, illetve nincs igazán közvetlen (azaz: hasonló) vetélytársa itthon. Én a helyedben megkérdezném az egyik kereskedést, hogy van-e hozzá elérhető alkatrész. Nehogy aztán mindig heteket kelljen várnod, amíg Thaiföldről vagy honnan megérkezik az alkatrész.

2021. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van egy üzlet Brassóba ( Románia) ahol 4-5 márkával (köztük a KTM) foglalkoznak és onnan szeretném vásárolni.
2021. szept. 24. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó, persze. A 390 még jobb. ;-)
2021. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most hogy Románia vagy Magyarország ebből a szempontból tök mindegy, ha Kelet-Ázsiából jön az alkatrész. Kérdezd meg, van-e európai piacon hozzá rendes mennyiségű alkatrész.
2021. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem azért egy KTM üzletbe kéne legyen hozzá alkatrész.. De gondolkoztam még egy picit , és első motornak talán egy használt Suzuki GS500 jobb lenne , mert ha esek akkor legalább nem egy zsir új motort törnék össze :D
2021. szept. 24. 22:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!