Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől nem megy a dízel autómba...

Mitől nem megy a dízel autómban két henger?

Figyelt kérdés

1998-as 1,9 TDi Passat-ról van szó.

Durranó hangot hallottam menet közben a motortérből, utána félreálltam vele és megállapítottam, hogy 2 henger nem megy és ez által elégetlen gázolaj jött a kipufogóból.


2010. aug. 31. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Megállapítottad? Miből? Ránéztél, és kiírta, hogy: "Egyes, kettes henger megállt, gázolaj jön a kipufogómból"?
2010. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, de azért ennyire értek hozzá, hogy meg tudom állapítani, elég sok dolgot meg tudok rajta csínálni, de most teljesen tanácstalan vagyok, hogy mitől lehet.

Szerelőnél computerre kötötték és semmi hibát nem jelzett.

Ott hagyni meg nem fogom, mert aztán fizethetek százezreket a semmire, mind a lehúzásra megy, de mind1 ezt ne itt tárgyaljuk ki.

2010. aug. 31. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs kompresszió, az hogy mitől veszteségméréssel meghallható.Esetleg ha van kompresszorod nyomd 1-2 bar-al a porlasztó kivétele után, hallható hol szökik el a levegő.

De ha ilyen kérdést teszel fel, irány a szervíz...

Esetleg még nem kaphat üzemanyagot, de azt mondod jön a fehér füst a kipufogóbol.

Fordulaton sem indulnak el?

2010. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kompresszió megvan, nem indulnak sehogy.

Valószínűleg marad az, hogy megbontom a motort.

2010. aug. 31. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Eltörött a főtengely.
2010. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!