Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Teker az autó motorja, de nem...

Teker az autó motorja, de nem indul, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A probléma lassan egy fél éve fent áll. Inditaskor teker a motor, de nehezen indul, szinte mindig beindul vegul de sokat teker. Azt megfigyeltem, hogy altalaban reggelente csinalja ezt, tehat a napi első inditasnal. Már kicsereltem az akkumulatort ami laza 50ezer volt, kicsereltették velem az uzemanyag szurot ami megint 30 ezer volt... Es tovabbra is ezt csinálja, nagyon frusztralo, es nem tudom mi tévő legyek. Hibat nem ir ki a gép. Skoda Octavia 3 1.6 CRTDI 2014 105le. Annyit hozzatennek hogy a szerelo szerint olyan mocskos volt a szuro hogy csoda nem allt meg a kocsi... Na most erre annyit mondanek hogy a szerviz es a kereskedes egyben van es toluk vettem a kocsit,idezem "Nem kell ra kolteni most, csak hajtani kell". Na most siman benne van hogy annyira el volt szennyezodve a szuro hogy az uzemanyagrendszer meghibasodott...? Tenyleg nagyon unom mar :( valakinek barmi otlete?
2021. szept. 13. 00:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy ezt a kábelt én meg tudom keresni,hogy megnézzem az állapotát? És ha igen akkor melyik lesz ez a kábel/cső? Köszönöm mindenkinek, mentek a zöld pipák!
2021. szept. 13. 19:49
 12/16 krwkco ***** válasza:

"melyik lesz ez a kábel/cső?"

Ha beigazolódik a gyanu, akkor az üzemanyagszállító gumicsövek egyike. Alig észrevehető tűszerű szúrás is lehet a hiba oka.

2021. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

De ha jól értem akkor csak az első inditásnál csinálja , utána meg rendesen?

Mert ha így van akkor semmi köze a csöveknek hozzá és nem levegőt szív.

Ha levegőt szív akkor menet közben is szív és akkor leáll.

Inkább ott a magasnyomású rendszerrel lesz baj , amit csak nagyon jó szerelők tudnak behatárolni. És az lehet hogy húzós lesz.

2021. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az pazar hogyha a magasnyomasu adta meg magat...
2021. szept. 13. 23:56
 15/16 A kérdező kommentje:
Teljesen random, hogy mikor csinálja. Volt hogy egy honapig teljesen jol indult aztan megint elkezdte. Ma reggel is 8 masodpercnyi tekeres utan indult csak be... 212 ezer kilometernel megadta volna magát a rendszer?
2021. szept. 14. 00:08
 16/16 A kérdező kommentje:
A gép nem mutat semmi hibát...
2021. szept. 14. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!