Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Teker az autó motorja, de nem...

Teker az autó motorja, de nem indul, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A probléma lassan egy fél éve fent áll. Inditaskor teker a motor, de nehezen indul, szinte mindig beindul vegul de sokat teker. Azt megfigyeltem, hogy altalaban reggelente csinalja ezt, tehat a napi első inditasnal. Már kicsereltem az akkumulatort ami laza 50ezer volt, kicsereltették velem az uzemanyag szurot ami megint 30 ezer volt... Es tovabbra is ezt csinálja, nagyon frusztralo, es nem tudom mi tévő legyek. Hibat nem ir ki a gép. Skoda Octavia 3 1.6 CRTDI 2014 105le. Annyit hozzatennek hogy a szerelo szerint olyan mocskos volt a szuro hogy csoda nem allt meg a kocsi... Na most erre annyit mondanek hogy a szerviz es a kereskedes egyben van es toluk vettem a kocsit,idezem "Nem kell ra kolteni most, csak hajtani kell". Na most siman benne van hogy annyira el volt szennyezodve a szuro hogy az uzemanyagrendszer meghibasodott...? Tenyleg nagyon unom mar :( valakinek barmi otlete?
2021. szept. 13. 00:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán ne oda hord a kocsid szervízbe, ahonnan vetted... "Haza beszélnek"🤷‍♂️
2021. szept. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha hidegen nehezen indul egy dízel akkor a gyertyákat nézi meg legelőször az ember. Nem is értem miért nem azzal kezdtek szűrő helyett. Az akkunak meg semmi értelme, ha tekert az önindító rendesen.


Vidd el máshová, mocskos tolvajokat fogtál ki sajnos. A legelső lépés a hibatároló kiolvasása kell, hogy legyen. Szinte biztos, hogy célra vezető infó lesz benne. A gyertyák a legesélyesebbek, bár lehet más is.

2021. szept. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
vagy csak egy sima levegős üzemanyagrendszer, egy 5 ft-os cső miatt.
2021. szept. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Hova valósi vagy?

Több tucat dolog lehet, de javítható!

2021. szept. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szombathely! Igen, sajnos ezer baja lehet. A végére kell járnom, keresek egy másik szervízt.
2021. szept. 13. 06:32
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Porlasztók, izzitó gyertyák, szelephézeg is lehet baja.

AZ akku és a szűrőnek semmi köze hozzá.

Az biztos hogy nem értenek az autóhoz vagy esetleg nagyon értenek és át vagy verve.

2021. szept. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 krwkco ***** válasza:
3-as jól mondja. Lehet egy kis lyuk, egy kis menyétrágás vagy szivárgás egy csatlakozónál a kisnyomású részen. Ahol az üzemanyag még nem jön ki, de álláskor a levegőt beszívja.
2021. szept. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
HA lyukas a cső akkor az menetközben is tud levegőt szívni.
2021. szept. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szombathelyen Bábel Tamás-t keresd autószerelés ügyben
2021. szept. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A kábel elrágós dolog lehetséges, mert tele van nyest bundával az akkumulátor tartó doboz teteje...egyébként működő nyestriasztóval szerelt a kocsi, szerintem ez adja az esti muzsikát a nyestnek hogy még nyugodtabban tudjon aludni...

Felkeresem Bábel Tamást, találtam egy másik szerelőt Balogunyomon, őt sokan ajánlották.

Porlasztó is gyanús...télen hideg motornál aprókat rángatott a kocsi állóhelyben. De egyenlőre ez a nyestelrágós levegő beszívós rész tűnik a legvalószínűbbnek.

2021. szept. 13. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!