Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok ehhez az autóhoz...

Mit szóltok ehhez az autóhoz első autónak?

Figyelt kérdés

tudom, hogy régi, meg sok kilóméter meg blablabla, de ennyi pénzem van és ebből eddig ez tetszik a legjobban jelenleg. Az előző astra, amit kitettem, itt derült ki a válaszok alapján, hogy egy sz.r, ezért kérem ismét a tanácsotokat! előre is köszönöm!

L22

[link]


2010. aug. 30. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egykor biztos jól nézett ki ez az astra... A küszöb lehet azért is, mert már véglegesen odaheftölték és már nem tudja leszedni... valószínűleg első hátsó lökhárító más volt rajta csak már elszedték... Alufelni 100000% hogy volt rajta, csak lecserélék acélra:)

Kormány sem az eredeti virsi, hanem gsi!

Kívülről biztos jól nézett volna ki, csak ezeket leszedhették emrt a sok b*rom azt hiszi, hogyha vki költ a kinézetére egyből széthajtják:P

Azt viszont leszögezem, hogy nekem sem valami bizalomgerjesztő, hogy a kutya benne van... de BIZTOS, hogy először ül benne :D

Hát neme gy sportautó, de ha nem arra kell, hanem arra hogy eljuss a-ból b-be kicsi fenttartással akkor valószínűleg jó elsz...

Benzineshez nem volt szerencsém... 1.7 Td-m volt de lecseréltem az újabbikra:P


299 szerintem reális ár lehet érte...

Egyik ismerősöm kicsit jobb állapotút hirdetett fűalatt 370-ért ( igaz nem ilyen kárpit kutya nélkül gyári tigra alufelnivel...) DE! a vevő nem tudta volna, hogy gubanc volt a motorkóddal és 1 hét után igencsak olyan szelephangja volt, hogy én biztos nem mertem volna vele 1 m-t se menni... Ez van ha régi autót veszel:P


Kérdezd meg, hogy kutya nélkül mennyi az ára :D

2010. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt ne vedd meg. Maga az Opel nagyon jó autó. Én egy 2.5td faceliftes (c) Omegát hajtok, és 231000 km-el a háta mögött még egyedül egy generátort kellett cserélni. Csak benzines érdekel?


Mutatok neked párat amit érdemesebb lenne megvenni az általad kinézett helyett:

[link]


[link]


[link]

2010. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az elsővel, amit linkentél az a bajom, hogy autókereskedésből való, 60Le és a műszaki augusztusig van. A második tuti, de az is 60Le és bordót nem akarok, mert a barátomnek olyan van, és nem akarom, hogy ugyanolyan kocsink legyen, na meg Pécsett van a gép, és az nekem elég messze van szolnok megyétől. A harmadik egész jó lenne, de a hatvan paci nekem nagyon szúrja a szemem. szeretném, ha legalább 75 meglenne. Amúgy igen, elsősorban benzinest szeretnék.
2010. aug. 31. 10:49
 14/15 anonim ***** válasza:

Az 1.6-osból a leggyengébb is 75 paci ;)

És ezeket találtam neked, most gyorsan:

[link]

[link]

2010. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10:21-es vagyok.


Ne aggódj a 60 LE simán elég. Nekem is volt ilyenem, illetve egy barátom jelenleg is egy 60 LE-et hajt. Simán elég, a normális járkáláshoz. Ha esetleg vadulnál, még gumit is lehet vele füstöltetni.:) Ja és első autónak meg pláne elég.:)

2010. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!