Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok ehhez az autóhoz...

Mit szóltok ehhez az autóhoz első autónak?

Figyelt kérdés

tudom, hogy régi, meg sok kilóméter meg blablabla, de ennyi pénzem van és ebből eddig ez tetszik a legjobban jelenleg. Az előző astra, amit kitettem, itt derült ki a válaszok alapján, hogy egy sz.r, ezért kérem ismét a tanácsotokat! előre is köszönöm!

L22

[link]


2010. aug. 30. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Ne haragudj, de nekem azok az emberek, akik régi fehér opel astrat akarnak venni vagy hajtani, a legunalmasabb, a leg fantáziátlanabb embereknek tűnnek. Soha sem vennék régi fehér opel astrat.
2010. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
non jó vétel lesz ha meveszed csak azt nézd meg rajta majd ha elmész megnézni hogy az alja ne legyen nagyon rozsdás ha az akkor ne vedd meg (tapasztalat)22F
2010. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

2 okból nem venném meg. Az egyik a kutya, a másik az a műanyag küszöb, ami valószínű azért került fel, m alatta szétvolt már rohadva, és gány módon van összetákolva, ez meg eltakarja(persze lehet h valakinek ez tetszik).

Ja és az eleje nem rá való, m a ráncfelvarás utáni lámpák, hűtőrács, indexek vannak benne. Valamint a csomagtérajtón a rendszám alatti műanyag se gyári eredetű, m az is a későbbi modelleken volt

2010. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jah, megbízható lehet, mert olyan egyszerű mint a fakocka. Fapados mint állat. Kb mint régen a Ladák.
2010. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

azt a pics... benne ül a kutyaaa áááááááááá LoL gecc..:D, és így képes felrakni :DDDD

igényes gazdája lehet :)

sztem még nézz körül!

2010. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem NEM megy át a műszakin.Szerintem nem szerencsés az 1.6-os motor.
2010. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A kutyaszőr undorító az autóban, a szagról nem is beszélve, a küszöb alatt pedig 99%, hogy szét van rohadva. Gondolom, a nem gyári elemek egy karambol utáni javításban kerültek föl.

Maga az opel első autónak nagyon jó irány.

Rosszat nem tudok mondani róla, Nekem C omega van és tökéletes.

2010. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ez rendőr Astra volt ?:O áááá amúgyis Opel sztem nagyon felejtős.Nem tartom megbízható aitóknak őket.
2010. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem rendőr volt. Azoknak más a rendszámúk. Már úniós lenne. Az E-s az úgy jó nagyából 94-nek, nekem is E-s a 94-es Astra.
2010. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az Opelt hiába nem tartod megbízhatónak, attól még az.

De EZT ne vedd meg, a kutyás kép végképp elbaszta az egészet.

2010. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!