Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hidrogén segítségével kevesebb...

Hidrogén segítségével kevesebb a fogyasztás?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam egy oldalt amin szintén találtam egy water4gas neveztű rendszert. Na most amit ott leírtak minden szép és jó , de vajon igaz -e ? ezt akarom megkérdezni hogy valóban kivitelezhető amit ők papíron leírtak.

Ha veszek ilyen rendszer működhet? és fogyasztás csökkentés veszek észre ?


oldal címe:


[link]


2010. aug. 30. 13:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A víz bontásához az energiát a motorból veszi a "fogyasztáscsökkentő", majd visszapumpálja oda hidrogén formájában. Közben pedig az egész rendszer energiát VESZÍT, mivel semmi sem működhet 100%-os hatásfokkal. Sőt, ahhoz, hogy csökkenjen a fogyasztás, 100% fölötti hatásfokúnak kellene lennie.
2010. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A hidrogén 1000 fokon ég és a mostani autók hűtése ehhez kevés lenne.
2010. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Idióta, a benzin szerinted hány fokon ég? Vagy a gázolaj?

A gázolajat mondjuk fejből tudom, az izzitás alatt 500 fokra hevül föl, és 500-700 fok között ég el.

2010. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Boda Sándor válasza:
Én a haverokkal bütyköltem párat egész profik lettek és meg mondom őszintén a 6 cellás készülék a dízel motorokkal, főleg a régebbi változatokkal szabályosan csodát művel!A meg takarítás nem annyira sok 10-25% de a teljesítmény is kb 10-15%- al meg emelte és hihetetlen tisztán mentek a motorok!Olyan rá segítés féle!Nagyon segíti az égést viszont az elő töltést minimum a gyári értékre,de ha lehet inkább visszább!Hát enyit tudok mondani!Ja és apám 23 éves dieselét újították a szerelő nem akarta el hinni olyan tiszta volt belül egy korom pötty sem volt rajta!Egyébként kb 8A áram kellet hozzá rajta folyamatosan!Én inkább meg bütykölném nem vennék, kb 100 000 körülieket láttam!Azért az dúrva szerintem!
2011. febr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Boda Sándor válasza:
Én a haverokkal bütyköltem ilyet és a dieselekkel pl csodákat művelt!
2011. febr. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Boda Sándor válasza:
Saját tapasztalat!A dieselekkel főleg a régebbiekel szinte csodát tesz!
2011. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Boda Sándor válasza:
Igen hasznos!
2011. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!