Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hidrogén segítségével kevesebb...

Hidrogén segítségével kevesebb a fogyasztás?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam egy oldalt amin szintén találtam egy water4gas neveztű rendszert. Na most amit ott leírtak minden szép és jó , de vajon igaz -e ? ezt akarom megkérdezni hogy valóban kivitelezhető amit ők papíron leírtak.

Ha veszek ilyen rendszer működhet? és fogyasztás csökkentés veszek észre ?


oldal címe:


[link]


2010. aug. 30. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

érdekes. pletykáltak olyanról, hogy amikor az autók fejlődésnek indultak volt vita arról, hogy mi hajtsa őket, de az olajlobbi győzött.

azért én ilyet egy új, netán még garis autóba semmiképp sem építenék be, max egy elfekvőben lévő autóval kísérleteznék.

2010. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát én egy dízel golf II. akarnám beépíteni , ha valakinek van valami tapasztalata esetleg. Nem 2010-es bmw-be :)
2010. aug. 30. 13:57
 3/17 anonim ***** válasza:
Hülye buta hazugság az egész! Olyan emberkék írják, le a hülyeségeiket akik a 8. osztályos kémiát kettesre se voltak képesek megtanulni!A víz bontásához energia kell mégpedig rengeteg! Akkor hogy a nyavajába akarnak megtakarítani bármit? Volt már egy hülye aki vízzel akart autót üzemeltetni ami nem ment soha. Itt másik hülyék vannak.
2010. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

No, itt van mégegy termék :D


[link]

2010. aug. 30. 14:05
 5/17 A kérdező kommentje:

Akkor ez a water4gas nem működőképes ?


Keresgéltem a youtube-on vannak videók amik lehetséges hogy működnek.


http://www.youtube.com/results?search_query=water4gas&aq=f

2010. aug. 30. 14:08
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezer és egy ún fogyasztáscsökkentőt sóztak már rá emberkékre miért van hogy egyiket se használják? El tudod képzelni mennyi vízet kell bontani ahhoz hogy elégethető gáz keletkezzen és ahhoz mennyi áram kell?
2010. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez volt az Állítólagban! És, nem működött! Nem tudja elég gyorsan szétbontani a vizet!
2010. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

elképzelni eltudom. Nekem nem az a bajom hogy a hatásfok nem több mint 20-30% hanem hogy működhetne-e ilyen rendszerrel egy autó.


Szerintem még azért nem vesznek ilyen dolgokat az emberek, mert nem reklámozzák elvannak zárva .Csak nekünk érné meg ,aki kőolajon él annak már nemnagyon. ezért most ezvan ami van.

De jót én sem mondhatok, fiatal vagyok hogy mindent értsek.

2010. aug. 30. 14:19
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor ez a ECO Tuning ( [link] ) sem válhat be ?
2010. aug. 30. 14:21
 10/17 anonim ***** válasza:

Mondom, nem bír vele beindulni a motor, annyira kevés hidrogént termel!

És nem a gonosz kőolajmágnások miatt nem sikeresebb, hanem mert NEM CSÖKKENTIK A FOGYASZTÁST!

Te önmagad sokkal jobban tudod csökkenteni a fogyasztást. Akár több literrel is 100-km-en!

2010. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!