Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak milyen Alfa...

Első autónak milyen Alfa Romeo-t ajánaltok?

Figyelt kérdés

Felőlem lehet a GTV is :D

max 1,5 misi klíma, ABS.


2010. aug. 30. 07:52
1 2 3 4
 21/38 Zebra3328 ***** válasza:

Húú.., hát ez már fály. Hogy lehet ennyire elvakult márkasznob valaki, a BMW-is csak eggy autó. Ha nem költesz rá eleget, lépten nyomon lerohad!

Viszont Alfat, én sem vennék kezdésnek. Úgy HALLOTTAM másoktól, hogy nagyon szervizigényesek. És ha használtan vennéd, akkor nagyon kell bíznod az előző tulajban!

2010. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Áhhh ennyi id*óta német fant b*szki!!! Főnökömnek magyarázd meg légyszives, hogy mekkora király a bmw.. Amikor megvette vadi újonnan a 7-est 30 milláért aztán 2000!!! km nél kigyulladt az m7-es autópályán kis hiján benn égett. Emellé még akkora füst lett, hogy mögötte 20 an egymásba csúsztak, mert semmi nem láttak!!! Pár éve történt benne volt a hiradóban nézzél utána kicsit.. A bmw nél annyit mondtak, hogy garancia nincs, biztos rossz minőségű gázolajat tankolt!!! Botrány.. jah annyi maradt a kocsiból, hogy 1,5 milát kapott érte..


Nekünk volt kb. 20 olasz verdánk de valahogy egyik sem hagyott az út szélén nagyon érdekes..

Én a 166 ost ajánlanám neked 2,4 es dízellel azt nem a h*lyegyerekek veszik tiltogatni. 6-7 litert eszik, 3000 nél megy 180 at.. Igazi alázógép. Ha hozzácsapsz még egy kis zsetont akkor ott GT 1,9 JTDM. Nekem k*rvára tetszik a formája, mentem is ilyennel, pályán folyamatos 170 nél a fogyasztás nem érte el a 7 litert!!! GTVt sztem felejsd el. Magyarországiak le vannak alázva teljesen, max németből..

2010. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

[link]


német autó, nesze nektek!! :DDD

csak hogy ne kelljen kattintani:


A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet!

Autók » Alfa Romeo » 159 (2005)

159 3.2V6 Q4

Az ítélet értékelése

4,5(2 db)

Az értékeléshez

lépj be itt.

Igazi stílusos, vagány, szerethető olasz telivér! :)

Szöveges ítélet


Életem egyik jó döntése volt amikor átültem a marhára szervízigényes Audiból az Alfába. Ráadásul itthon nem egy népautó szerencsére és nem jön szembe veled 5 percenként egy ugyanilyen, mint az Audinál. Nekem maximálisan bejött, ezután is Alfával tervezek!

Hibalista


- A kopó alkatrészeken kívül nem volt semmi komoly gond. Ez nem a szuper német hengerfejrepedős, prolasztócsúcs döglődös, olajevős stb... ócskavas :)

2010. aug. 30. 22:25
 24/38 A kérdező kommentje:
165ezret ment, és semmi baja, az audi már ment szét, mert szerintetek azok milyen jó autók :SSSS
2010. aug. 30. 22:26
 25/38 A kérdező kommentje:

AR 156-os ítélet 1 része : Szöveges ítélet


1. Ciao Marena, Ciao Itália, Ciao Squadra Azurra

Szerintem nem lehet megjárni azt hogyha alfát veszel ?k is vannak olyan jók már mint a németek.

2010. aug. 30. 22:36
 26/38 anonim ***** válasza:

200 paci nem lesz túl sok első autónak?, persze hogyha mittomén már sokat vezetted a család autóját, meg van elég tapasztalatod akkor jó, de ha most szerezted a jogsidat akkor egy kisebbet ajánlanék

egyébként meg a német márkák közül én meg épp opelt nem vennék, a 3 nagy márka+VW a kedvenc, nem vagyunk egyformák...

2010. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Egy típus nem attól jó, hogy kinézek egyet és ez de szar, hanem fogok 1000 darabot belőle és megnézem annak hányszor, milyen hibái voltak. Egyébként az Alfa tényleg nem túlzás első autónak? Elvégre az életed a tét, és ha lesz Alfát azt nyomod majd. Biztos meggondoltad?
2010. aug. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Érdekes, apám 518i-je lement több, mint 1 millió kilométert. Meg amit eladott Passat 1.5D-je, az is.

Mutatnál nekem akár egyetlen több, mint 1millió kilométert futott autót?

És úgy van ahogy előttem írták. Lehet, hogy te megveszel egy olasz/francia autót, és soha nem megy tönkre.

És lehet, hogy megveszel egy japán/német autót és tönkremegy.

DE! Az arányok a lényeg. Mert a hibastatisztika is erről szól. Hogy mennyi eladott autóból mennyi romlott el. És ilyen szempontból szarok az olaszok és a franciák.

2010. aug. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

KÉRDEZő!

Én vagyok a BMW-s!

Én egy szóval sem mondtam, hogy az Audi jó!

Az egy kalap szat, ez tény.

2010. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

ma volt 5. sebességbe discvaveryn audi tt quattro vs bmw z4

AUDI NYERT!!

2010. aug. 31. 16:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!