Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak milyen Alfa...

Első autónak milyen Alfa Romeo-t ajánaltok?

Figyelt kérdés

Felőlem lehet a GTV is :D

max 1,5 misi klíma, ABS.


2010. aug. 30. 07:52
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

9:19 csak egy 14éves autóban az autómataváltó fogja megadni magát1. 2. nem tudok vele télen közlekedni 3. utálom a bmw-t max X-sorozat, 4.kicsit nagyon drága, ennyi erővel alfa gtv 200pacijával 700ezerér....

amugy nem utűlom az összes német autót, csak a bmw, merdzsó, vw-t egy kicsit, opel jó.

2010. aug. 30. 09:49
 12/38 anonim ***** válasza:
0%

Jaj te segg :D


Mi az hogy nem tudsz vele télen közlekedni? Érdekes, én mindig tudtam, pedig BMW-m van.

Ha sóher vagy és a téligumin spórolsz vagy nemtudsz vezetni az meg nem za autó hibája.

Az Alfa meg egy kalap szar.rokonomnak volt egy csomó.

33, 75, 155, 159, 164, 166..

MINDEGYIK otthagtya valahol.

mellesleg tudtadm hogy az Alfa Romeo egy életképtelen márka, amit a FIAT tart életben?

1. autód lesz, de te amatőrözöl le másokat.

Na azért tudd hol a helyed

2010. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

ha mindig otthagyta, akkor meg minek vett utánna?

meg tudod vannak olajcserék, fékbetétcsere, nagyszervíz, és kéne figyelni az autóra nem csak menni vele!

am télen max úgy megyek bmw-vel hogy rakok 1pár cementeszsákot hátra!! hóban úgy kipörög az a szar hogy el se tudsz indulni!

2010. aug. 30. 12:13
 14/38 anonim ***** válasza:
8%
Ne sírjál kérdező, te kérdezted milyen alfát ajánlunk neked! Semmilyet! Ócsak szarok mind, igazi olasz hulladékok. De vegyél, és lesz pár új barátod ( a szervizesek)
2010. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
19%

Na kedves hülyegyerek, ezt imádom, amikor megmondják nekem hogy én mit tudok csinálni és mit nem.

Mondom: Tudni kell VEZETNI, ami nemcsak a gázpedál nyomásából áll, és nem a téligumin kell spórolni.

nekem Continental ContiWinterContact téligumim van, és olyan helyen is felmegyek, ahol te az Alfáddal nem.

Mert hosszú szedánba NEM való az elsőkerékhajtás, mert húzza-vonja maga után a nagy kasztnit.

Ha nem rtesz az autókhoz, akkor légyszives ne próbálj meg mást kiosztani, és ne kezdd el zsigerből fikázni a BMW-t


Rokonom azért vesz Alfát mindig, mert hülye..

Szerelemből. Szereti az Alfát és így megbocsátja a hibáit, de mondom mindegyik otthagyta.

És mindegyik gyönyörűen tartott példáyny volt, minden szervíz még idő előtt elvégezve.

2010. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
55%
Elöl hosszában a motor, hátul a hajtás. Ilyen az igaz autó receptje!
2010. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
érdekes, vagy 20 olyan ítéletet olvastam amin tökéletes az autó és nem vezetett km: 2000 hanem 50E felett jóval, és senki sem írta hogy cserben hagyta, hanem azt írták: nem hagyott ott sehol. olyat is olvastam aki hetente töbször jér ausztriába kb havi 3000-et megy az autó, és csak a kopó alk. részeket kellett cserélni!!!semmmi más balya nincs ....
2010. aug. 30. 16:33
 18/38 A kérdező kommentje:

meg írjátok hogy elsőkerék kombival párosítva szar. miért??

Volvo V50-ünk van, síelni voltunk 5-en a kocsiban teljesen megpakolva + síbox olyan simán ment 150-et, meg fel a hegyekre!!! csúszós macskakövön felment pirelli gumikkal!!!és nem spórolok téli gumival! reggelre esett 5cm hó, simán lement a hegyről! meg fel is!

2010. aug. 30. 16:40
 19/38 anonim ***** válasza:
48%

Azért, mert hosszú autóhoz a hátsó hajtás jobban illik, ha elöl hajt könnyebben megcsúszik.

Ha már annyira a csúszáson vagy..

Volvo V50 meg televan mindenféle védőelektronikával.


Az én E30-asomban semmi elektronika nincs, csak indításgátló, gyújtás, lámpák, riasztó :D


És olyan helyen felmentem vele, ahol a balf4sz vezető Renault Clios ismerősöm nem ment fel..

4-5 centi hó volt, és alatta fél centis jégréteg, és egy jónagy emelkedő.

A Clio csúszkált összevissza, én gyönyörűen felmentem

2010. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
47%
semilyet...szar az alfa..kezdőautónak vegyél valami ladát,skodát,swiftet,astrát. azokhoz szarásig van alkatrész is...ha az alfádba elromlik valami akkor lesz nagy gáz...meg lehet hogy 200ló és 700ezer ft...de kezdőautónak???100paci mellett elszálnál.a másik hogy az 1000-2000km után összeesik ha nem kenődsz fel valamelyik oszlopra
2010. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!