Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez a kettősség némelyik...

Mi ez a kettősség némelyik autótulajnál?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok, már nézegettem egy-két példányt.

Egyiknél amit megnéztem, fel tűnt valami. Szépen csillog kívül-belül, a motoron elvégezték a szükséges szervizeléseket mindig időben például olajcsere, szűrők, számlával tudott igazolni mindent mikor szervizben járt a kocsi (amúgy egy 6 éves példányról van szó). Viszont például ablaktörlő szerintem soha az életben nem volt cserélve a kocsin, már lógott róla a gumi, össze is karcolta a szélvédőt.

De már többször is láttam ilyen "kettősséget" a kocsiknál.


Mi ez, hogy egyik részről meg ad a kocsinak minden törődést, másik részről meg le#arja?



2021. aug. 14. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Rengeteg féle tulajdonos van, mindenki másra figyel oda jobban, így lehetett ez ott is. Vagy egyszerűen elkerülte a figyelmét, néha megesik.
2021. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy csecsemő is tudsz szervizkönyvet hamisítani.
2021. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Nem szervizkönyv, hanem számla. Más részről lekérdeztem a márkaszervizben és valóban rendszeresen járt ott a kocsi.
2021. aug. 14. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Márkaszervíz ki sem adhatná ezeket az adatokat...

Egyébként egy csomó analfabéta van, akinek halvány gőze sincs az autóról. elvitte, mert kivillant az "inspection" jelzés, aztán kész. Közben meg lehet, hogy hidegen, üveghangon használta

2021. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért, oké, hogy használtautót akarsz vásárolni. De mi közöd hozzá, hogy más cserél e ablaktörlőt, vagy sem? Tényleg mostmár használtautó vásárlás fronton annyira ki lett maxolva ez a sok okoskodás a neten, hogy szörnyű.
2021. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!