Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet egy robogoba...

Hogyan lehet egy robogoba beleszerelni xenon szettet?

Figyelt kérdés
AZ lenne a kerdesem hogy egy robogoba hogyan lehetne beleszerelni a szenon szettet? Mi lenne a menete? Annyi lenne az egesz hogy a kabelt amin jon az aram a kortenek azt racsatlakoztatom a xenon dobozara es kesz? Kelrke ovjatok a durva valaszoktol!
2010. aug. 26. 23:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
Városba direkt nem engedem el azt a motorost, aki refivel közlekedik. Mért is ?? Nem elég a tompított? Aki el akar az úgyis elenged, aki meg nem néz a tükörbe annak olyan mind1 mivel jössz. Azt utálom még amikor húzza egy robogós hogy engedjem át, na azért is keresztbe állok ha van rá mód egy 18 méteressel.
2010. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolso en nem azert akarok xenon hogy huh de nagy vagyok csupan azert mert tettszik es szeretnem...
2010. aug. 28. 10:57
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a sok fröcsögő férget... Na , ha megtudod nézni a robogód jelenlegi izzójának tipusát, gy tudsz keresi bele xenon szettet. Pl ha H7 van benne, akkor olyat. Igazából nem nagy dolog, a gyári izzó csatira dugod a xenon trafót, és abból megy a kábel a xenon fejre ami bemegy a halogén helyére. De hihetetlen mennyi féreg takony kiskölök van itt...
2010. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Utolso na latod ilyen valaszt vartam amilyet te irtal...:) Amugy hogy tudom meg hogy pl h7-es azt kell ismerni vagy irja rajta?
2010. aug. 28. 20:29
 15/19 anonim ***** válasza:
A Simson a legjobb, attól hogy 25 éves vagy, még egy kis senki lehetsz. Na gyere késelni a 8. kerületbe.
2010. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Milyen robogó amúgy? Az izzóról tudsz egy képet csinálni?
2010. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Utolso elotti mit irtal a simson a legjobb? Ne rohogtess avval a becsomagolt szarral vazze amugy cigo vagy h keselni akarsz vkiverl v mi van? Jajj kezdodik a rajkodas! Utolsonak pedig Piaggio Typhoon a robogo kepet majd csak delutan vagy holnap tudok csinalni!
2010. aug. 29. 10:03
 18/19 anonim ***** válasza:

10:33 vagyok.

60/4 henger, Keystone Racing dugattyú, ültetett hengerfej, könnyített kuplung, hengerre tervezett kipufogó..


Valószínűleg előbb vagyok 70-es, mint te a szutyok robogódddal

2010. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
60/4f azt leszarom kiterdekelt a szar simsonod majd az ut mellet integetek neked keystone dugattyu...ki kerdezte na meg ki nem szarja le...szar a simson na meg te is ugy aohyg vagytok aki nem engedhet meg maganak robogot irigykedhet meg tuningolhat simfost!
2010. aug. 30. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!