Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet egy robogoba...

Hogyan lehet egy robogoba beleszerelni xenon szettet?

Figyelt kérdés
AZ lenne a kerdesem hogy egy robogoba hogyan lehetne beleszerelni a szenon szettet? Mi lenne a menete? Annyi lenne az egesz hogy a kabelt amin jon az aram a kortenek azt racsatlakoztatom a xenon dobozara es kesz? Kelrke ovjatok a durva valaszoktol!
2010. aug. 26. 23:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Ezen nagyot nevettem. :DDDD Az ilyen újgazdagok még ki sem járták a 8. osztályt, de már ezt csinálják.
2010. aug. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

Az a baj, hogy már a kérdés kiprovokálja a durva választ, így nehéz elkerülni.


Nem csak az a gáz, hogy egy szar 50es majomköszörűbe xenont akarsz (tudom, tudom jól gyorsulsz városban :D) hanem az is, hogy ezt még otthon is gányolnád.


Aztán majd jössz szembe este a vakító gagyixenonoddal... de nagyon raj leszel, tuti. -.-'



De a kérdésre is válaszolva, vidd szakemberhez és építs bele igényes szettet, mosóval... ahogyan KELL!

Ehhez pedig ne itt kérdezősködj, hanem irány a szakember.

2010. aug. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Ha egyáltalán létezik robogóba VALÓ xenon szett... sztem felejtsd el :/
2010. aug. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Ha egyszer szembejössz velem és kisütöd a szememet, abban biztos lehetsz, hogy megfordulok és utánad megyek..

Már nem egy ilyen suttyó szarta magát össze, mikor 10 kilométeren át követtem a Simsonnal a szutyok robeszát :DF

2010. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
utolsón jót nevettem :D ki az a hülye aki beszarne a szaros simsonodtól? :D
2010. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Először is, mi az édesanyád hugycsővibrátoráért kezded el rögtön szarozni a motorom? Milyen jogon? gyere ezt nagyongyorsan fejezdbe. Névtelen oldalon könnyű menőnek lenni, szemtől szembe meg se mernél szólalni te takony.

Én legalább MEGDOLGOZTAM a saját motoromért, és JOGSIMÉRT, nem apuci meg anyuci fizette a többszázezres erokszot.

2010. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

10:33 gyere utánam ,valószínű leruglak a motoroddal együtt:D:D

NEhogy már te legyél itt az utak királya,tudod egy megtermett 25 éves gyerek ilyen hülyeségtől nem fél.

Biztos a kis vékony gyerekeknél voltál kemény-legény.

Na mindegy,biztos létezik Xenon szett,látogass fel robogós tuningolós honlapokra azt ott biztos találsz

2010. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt kedves utolso a tobbinek aki meg irta a hujseseget le vaan pontozva es le sem szarom...mit idegesit ha xenon akarok rakni bele? A robogo ugyis job mint a simson szoval soha nem ersz utol...amugy egy 125os robogoba akarom es nem azert hogy rajkodjak mint te a simsonodal v az etz szaroddal hanem mert kicsit tuningolni szeretnem!
2010. aug. 27. 14:09
 9/19 anonim ***** válasza:
nézelődj a neten, már láttam nem 1 mociban, igaz nem robogó volt. Bár amikor velem is szembe jön egy autó szarul beállított xenonnal hát kapja a refi/ködlámpa/szúrófény triót, igaz nem motorral vagyok, hanem kocsival.
2010. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én pl robogón felkapcsolom nappal is a reflektort,hogy jól lássanak.

Egy robogósnál vagy egy motorosnál még az is jó ha vakít,legalább látja az ember jó messziről.Velem is szoktam szembejönni kocsival(szarul beállított lámpával)de annyira nem zavar,elmegy mellettem azt hali.

Azért annyira nem vakít mint egy fenthagyott reflektor

2010. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!