Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Feketere szeretnem festetni a...

Feketere szeretnem festetni a felniket az automon, ha szervizben csinaljak, az tartosabb, jobb minosegileg mint amit otthon csak siman lefujnak boltban vasarokt spray-el?

Figyelt kérdés

Erdemes egy halom penzt kifizetnem, vagy inkabb vegyek 4 doboz sprayt es par dorzspapirt? Ugyan az lesz a vegen az eredmeny? Vagy amit szakuzletben csinalnak az teljesen mas?

Az egyik felnin sok a karcolas is, evegett inkabb javasolt megcsinaltatnol es nem nekem elkezdeni?



2021. júl. 1. 01:48
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szaküzletben nem fognak neked felnit festeni. :D Inkább egy fényező műhelyt próbálj. Ha otthon csinálod magadnak, akkor nyilván költséghatékonyabb a dolog, de nem fog tetszeni a végeredmény. Bár lehet távolról nem látszik, hogy tuner jóskás a művelet, de ha hibátlan végeredményt akarsz, akkor szakembert kell megbíznod, aki viszont nem lesz olcsó.
2021. júl. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Beviz Elek ***** válasza:
95%
Otthon fújt felniből még nem láttam szépet, olyan helyet keress ahol felni szinterezéssel foglalkoznak.
2021. júl. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen az autód. Egy hármas Golfra jó lesz az is amit te festessz. Jó festéket vegyél, és utána lakkot is.
2021. júl. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lemezfelni akkor megteszi az otthoni fújás is. Ha alufelni akkor inkább keress rá egy festő műhelyt.
2021. júl. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valadzokat! Ez egy 2014 es feher szinu opel mokka. Fekete szinen gondolkodok, de meg azt is nehez eldontenem, hogy matt arnyalatut szeretnek vagy csillogosabbat.

Neztem videokat, hogy otthon hogy csinaljak, es egyszerunek tunik. De szerintem is szakemberre bizom.

Mert meg mindig olcsobb mint 4 uj fekete felnit megvenni. Ha jol gondolom.

2021. júl. 1. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te is meg tudod csinálni. Jó festék kell, jó lakk. A felnit nem kell csupaszig lecsiszolni, az alapozó gittréteget hagyjad meg.
2021. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan az. Én is most fújtam be de úgy hogy rajta volt a kerék az autón :D kitakartam kartonnal a lyukakat a felnin h ne jusson a fékre azt komolyan kell venni balesetveszélyes. Kimaszkolod és telibe fújod. A gumikkal nem foglalkoztam mert az utsó szezonos jövőre kuka, de a felni szép fekete marad.
2021. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!