Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan is tanulhat autószerelőn...

Olyan is tanulhat autószerelőnek aki nincs igazán otthon a témában, de érdekli?

Figyelt kérdés
Méghozzá felnőtt fejjel.
2021. jún. 16. 21:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Van egy kocsim. Pár dolgot értek mi micsoda, de nekiállni szerelni bármit egy autón nem mernék, nehogy hülyeséget csináljak. Viszont érdekel a dolog.
2021. jún. 16. 21:14
 2/10 anonim válasza:
100%
Nyilván. Mindent el kell kezdeni valahol.
2021. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Hát azért már felnőtt fejjel nehéz elkezdeni, hogy azt valamenyire jól megtanuld.

Egy két adott dolgot még megtanulhatsz de komplex jó szerelő sose leszel.

2021. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 crudy ***** válasza:
100%

Ha jó értem akkor nem is ez a cél. Gondolom nem akarsz profilt váltani.


Én támogatom. Én is így kezdtem el. Semmit nem tudtam és elkezdtem utána olvasni és próbálkozni. Még most is nagyon sok mindent nem tudok de vannak ismerősők akiket meg tudok kérdezni, megyeget az angol így neten kb minden megtalálható.


Olyan viszont volt, amitől te félsz. Mindig megoldottam valahogy de csináltam hülyeségeket. A ciki amikor ott állsz, valami félre ment. Már látod előre, hogy te magad nem fogod tudni megoldani, az autó nem megy sehova de valaminek történnie kell. Dehát legvégső esetben autómentő és eljuttatod a szerelődig.

2021. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Márkaszervizbe jó leszel, a maszek első nap kidob.
2021. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nos igen általában azért tanulunk valamit mert nem vagyunk otthon a témában és érdekel
2021. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk egyszerűbb egy autóbu^inak, aki már 18 évesen a fater kocsiját is megjavítja🤷‍♂️...
2021. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél valami filléres "épphogy él" régi autót, szedd szét, rakd össze. Ha valamit elszúrsz, akkor sem nagy kár :)
2021. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én meg 22 évesen nyelvet akartam tanulni most vagyok 23 és semmire nem mentem mert már nem fog úgy az agyam.

Van aki 70 évesen tanul meg zenélni ,festeni. Mindenki más. Magadnak kell tudni.

2021. jún. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 krwkco ***** válasza:

Ha valamit csinálni kell a kocsidon, akkor utánanézhetsz pl. a youtube-on, hogy hogyan. És elmehetsz egy csináld-magad műhelybe, ahol vannak szerszámok és adnak tanácsot is.

Hivatásos szerelő nem leszel, de a saját kocsidon el tudod végezni az egyszerűbb javításokat.

2021. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!