Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rutinvizsgán mit csináljak?...

Rutinvizsgán mit csináljak? Mi lesz?

Figyelt kérdés

Ugye beugrásként a műszaki dolgokat kell bemutatni.

Világítás, jelzőberendezések (index, tolatólámpa)

1. De a kormány holtjátékát hogyan kell megmutatni? Csak benne van a kulcs (vagy még az sem kell?) és elkezdem ide.oda forgatni? És elmondom, hogy tök jó, mert 5-15 fokos, 2-4 cm-es?

2. A féklámpát hogyan? Megkérem a vizsgabiztost, hogy legyen szíves nekem megnézni vagy mi? Kell hozzá gyújtás?

3. A kiegyenlítő tartály és hűtőfolyadék hőmérsékletét kijelző mutató összetartoznak?


Ha elvégeztem az ellenőrzéseket és válaszoltam egy kérdésre, akkor utána megyek majd megcsinálni a feladatot? És az oktató mondani fogja, hogy melyik feladathoz menjek oda?


2010. aug. 25. 18:24
 1/4 A kérdező kommentje:
És a vizsgabiztos mondani fogja, hogy: most beszéljek az abroncsokról, most a kormányról, világításokról? Vagy csak én elkezdem magamtól mondani, nem kérdeznek?
2010. aug. 25. 18:27
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Minek parázni? Odamész, megcsinálod és kész.

Az oktató mindent el fog mondani

2010. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A vizsgaállomásra kivisznek téged(és valószínűleg még másik diákot is)

Eldől,hogy ki jön elsőnek(időbeosztás alapján)Elküldik a "felesleges" egyént valahova.

Ekkor elkezdetek aktákat töltögetni.Aztán kezdődhet a vizsga,mondja az oktató.Te leellenőrzöd,a kötelező vizsga feladatokat.A kormány holtjátékához nem kell a kulcsot benne hagyni,de az sem baj,ha benne van.(Egyébként úgyis benne marad,mert akkor érkeztek meg.)Elmondod szóban azokat,amiket megtanultál,valamint körbejárod a kocsit,oda nyúlsz az abroncshoz(mint ha figyelnél is valamit[a kocsi tuti jó állapotban van],de azért nézz át mindent!Ez idő alatt ők beszélgetnek,de azért tegyél meg mindent,majd kérdd meg az oktatódat,hogy nyomja meg a fékpedált,mert te megnéznéd,h. alkalmas-e.

Amikor mindent átnéztél,odamész a vizsgabiztoshoz és oktatódhoz,hogy a kötelező ellenőrzési feladatokat elvégezted,a kocsi indulásra alkalmas állapotban található.Esetlegesen visszakérdez,h. minél mit néztél meg,így jó ha tudod,hogy miket kellene:)Ekkor a biztos mond 1-2 feladatot,hogy ellenőrízz,pl ablakmosó folyadék stb stb.

Húzol egy kártyát,amin van egy szám(5-8.)

Ezt a feladatot kell teljesítened plusszba.Megcsinálod az első 4-et,majd jöhet a ráadás egy feladat.Majd mondja,hogy készen vagyunk sikerült a vizsga stb stb.,és menjünk vissza a kinduló helyre.Majd jöhet a második jelentkező,ő is megcsinálja ugyanezt,majd elvisznek egy helyre,ahol kitesznek titeket,és mehettek dolgotokra:)

2010. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így már értem, köszönöm a válaszod! :)
2010. aug. 25. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!