Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót vegyek?

Milyen robogót vegyek?

Figyelt kérdés
B jogsim van, 5 éve vezetek autót, levezettem már vagy 30000 km-ert biztos, de motorral szerintem max 70-80 km-ert életem során. Kistestű robogót vennék. Milyet ajánlottok? Dio? kb 70000 Ft-om lenne rá. Érdemes megvárni a telet? Elvileg akkor olcsóbb...ezt hallom mindenhonnan
2010. aug. 25. 15:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is ciki amúgy a Simson. És én is hasonló dilemmában vagyok.
2010. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
2010. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"A simson egy érrdekes dolog mivel akinek van az ajánlja,akinek nincs az utállja vagy rühelli,akinek volt az isteníti,és aki eddig utállta és lett neki,az is megszerette."


Nekem is volt de utálom mert megutáltatta magát a hibáival.

70.000Ft-ból nem nagyon veszel robogót. A Jog ami még jó lenne ennyi pénzért. Most vedd ne télen mert nem sok kedved lesz ráülni és kipróbálni minusz 10 fokban.

2010. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
én úgy gondoltam, hogy télen veszek, mert olcsóbb...(de ezek szerint nem, mert senki nem erősített meg ebben) és akkor tavasztól mászkálok vele.
2010. aug. 26. 16:48
 25/25 anonim ***** válasza:
azér mondják sokan,hogy a simson a legjobb mivel az nem olcsó műanyagból készült,és olcsó,de ha veszel egy uj apriliát 10x annyiért vagy valami csattogót az drága is meg műanyagból is van,tehát ésszerű.Osztálytársamnak a simsont elővettük a körijéjé volt,és kitoltuk 14év porosodás után és 1PÖCRE INDULT!!!!VAS ÉS ACÉL FOGASKEREKEK AZÉRT RENDESEN MINŐSÉGIEK.
2010. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!