Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek autója van miért...

Akinek autója van miért sajnálja a 10000kilóméterenként az olajcserét?

Figyelt kérdés
És inkább nem cserél,és lesz belőle egy generál....
2021. máj. 24. 17:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

22-es

"a sok rövidtáv használja el az olajat"

Ennek fuss neki mégegyszer.

Rövid távokat megyek 1-6 kilométer. Ha mindig hozzácsapnék 40kilométert tovább tartana az autóm? Azzal ne gyere, hogy ilyen távra nem kell autó. Nekem ilyenre kell. Nem fogok KarakózRöcsögére költözni, hogy hosszú távokat járhassak. Valaki írta hogy 2000 kilométerenként cseréli mert fekete. Benzinesben 15.000 kilométeren alig színeződik.

2021. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

15

"Emberek, akik azt hiszik, hogy elég 30 ezrenként olajat cserélni. :DDD Hát figyelj, autószerelőként én csak örülök neki. Plusz munka nekem, mikor a tervezett 120 ezer helyett 70-nél elszakad a lánc, meg ilyen finomságok. :D"

Na persze a lada elment a 10.000-es intervallummal 80.000 kilométert mielőtt generálra szorult. ( Nekem volt ) Egyik előző agyonhasznált swiftem köszöni még mindig kegyeg mint a schafhausen. A mostani is. A röhej, hogy a régi x100.000 kilométerrel egyáltalán nem csipegette az olajat.

2021. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%

új autó a garancia végéig biztos jó marad, legrosszabb esetben kap egy motort a tulaj. Így a tulajt nem izgatja, majd vesz egy másikat.


Én mindig is 10000 ként cseréltem olajat, pedig nekem is csak egy használati tárgy, de mindent meg kap ami kell. Mert nem szeretném ha megállna valahol...

2021. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
21%

Kértem már köztes olajcserét 15.000 km után, újonnan vett garanciális autóra márkaszervizben. Senki nem röhögött ki. Inkább örültek neki, hogy egy kis plusz bevételt termelek.

Autót pláne újat nem 4-5 évre veszek, amíg a garancia szól.

2021. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy meg mindenkinek magánügye. Letojom, hogy ki mikor cserél olajat, és azt is, ha valaki 10 évig nem cserél. Ezen vitázni... 😂
2021. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
72%

#31


Akkor ajánlom figyelmedben az olaj kémiai elhasználódását, fizikai degradalodását. Olaj savasodik és társai, nézz utána, okoskodás helyett...

Ránézésre nem fogsz megállapitani semmit.

2021. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!