Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az oka annak hogy a német...

Mi az oka annak hogy a német autók általában fölényes teljesítményt és kényelmet nyújtanak más nemzet autóihoz képest?

Figyelt kérdés
Audi BMW Mercedes Porsche Volkswagen mind prémium kategóriás autók. Németek nem gyártanak olcsó fapados autót csak modern csúcstechnikával teletömött gépeket.
2021. máj. 16. 15:20
1 2
 1/12 kojee ***** válasza:
87%
Az 1.2-es vw poloról pont a fent említettek jutnak eszembe...
2021. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Megint itt a hülye "germánprémijum" fan :D

Jah. a rohadó dízelmercik, a 118dé meg 316 béjemvék, meg a foshvágen pólók, és fullfapad dízelgófok, mind mind a prémiumkategória és a fölényes teljesítmény tökéletes esszenciája, bármikor megtekinthetőek ezek halomban a szervízek udvarán is :D :D :D

2021. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Hogy te mekkora egy kretén gyökér vagy...
2021. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Ezeket a kérdéseket miért nem egy német autó fanatikusok/rajongok csoportba teszed fel? Kis millió van Facebookon. Az ilyen elvakult általánosító kérdések, odavalók, igaz lehet, hogy ott se jelentene ezt ki senki, a márkaszeretet ellenére, mert azért a nemet autó jó sok markát, típust, szériát magába ölel, ami között épp úgy voltak mellényúlások ahogy más nemzeteknél.
2021. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Menj egy németótórajongó facebook csoportba, ott fényesre nyalhatjátok egymás szaros seggét.
2021. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Normálisabb helyeken ugyanabba az árkategóriába tartozó autókat szokás hasonlítgatni.


És mi a helyzet az olaszokkal? Vagy a nagy ccm-es amerikaiakkal?


De ennyi erővel a német kacat Passatok egy taxis mercedesek miért nem mennek úgy mint egy Pagani Zonda R ?

2021. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

És akkor mi van a német VW és Opel márkával? :)


A Porsche még oké, valóban csak szuperprémiumot gyárt, de az Audi, BMW, Merci gyárt kisköbentis, kisteljesítményű, hétköznapi autókat is.

2021. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mas gyartonak is van eros motorral szerelt autoja, pl Infinity, Lexus
2021. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na amikor nekem német autóm volt, minden eszembe volt menet közben, csak a fölényes teljesítmény nem, főleg amikor twingók, meg 1000-es swiftek hagytak le, mintha rükvercbe mentem volna.

Amikor épp nem volt beszarva, akkor imádkoztam, hogy elérjek B-be.

2021. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm neked kedves kérdező, örülök hogy ilyen csodálatosan hasznos információkkal láttál el minket ma is. Teljesen megváltozott a világnézetem, miután megtudtam tőled, hogy az 1.2-es Astrám fölényes teljesítményű luxusautó.
2021. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!