Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon h*lyén néz ki ez a...

Nagyon h*lyén néz ki ez a bukósisak?

Figyelt kérdés

Robogóval (Honda dió) fogok járni suliba, ezért vettünk egy sisakot, de olyan h*lyén érzem magam, mert 2X nagyobb a fejem így:S szerintetek nagyon béna?


Bár így vhogy a képen nem tűnik olyan nagynak, de egyébként meg igen, mert elég vékony vagyok a sisak meg nagy:/


[link]


2010. aug. 23. 12:52
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

Hát igen...a kereke az már csak ilyen :) Enyém szép kék szóval nemis olyan ronda. Alkatrészt eddig nem kellett vegyek , hisz motorikusan nagyon pöpec. Szóval eddig még gyertyát sem kellett cseréni. Csak olajat cseréltem,vizet tettem a hűtőbe és 1 új aksi. De motorikusan semmi gond vele. De mivel olasz menet közben a váz szétesik alattam xD

Csavarok állandóan lazulnak meg ilyen dolgok. Na de olasz... inkább a váz mint a blokk :)


Igen a szeme valóban hasonlít a cbx 750 -énre.

Egyébként még engem sem állítottak meg a rendőrök , pedig sokat powerezem faluba , városba.


Bontóban , vagy aki bontja az ilyen motorját , annak sincs féktárcsája olcsón? 57 ezer kicsit sok érte.


Háát mondjuk tudok adni érte suzuki gsx 1100-at. újabb kiadás, street fighterré alakítva. Sor 4-es , hengerenként karbi. 300 kiló a vége. 2 centi gáz után emeli az elejét. Vagy a Gilerám :) Nemrég volt egy ugyan ilyen honda dióm is. Elöl féktárcsás. Pótféklámpás és ilyen extrákkal :) Nem az én stílusom..:P

2010. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
XD Durva lenne a gsxr 125ös után :D
2010. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

bocs...


GSX

2010. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
jaja... még én sem kapom el mindíg :'(
2010. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:

nemcsoda :D én ezután egy 600as dr-t vagy xt, xl akarok... még szóbajöhet fzr 250 v 400 zxr 250 v 400 meg bandit


de majd meglátom mi lesz belőle

2010. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!