Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon h*lyén néz ki ez a...

Nagyon h*lyén néz ki ez a bukósisak?

Figyelt kérdés

Robogóval (Honda dió) fogok járni suliba, ezért vettünk egy sisakot, de olyan h*lyén érzem magam, mert 2X nagyobb a fejem így:S szerintetek nagyon béna?


Bár így vhogy a képen nem tűnik olyan nagynak, de egyébként meg igen, mert elég vékony vagyok a sisak meg nagy:/


[link]


2010. aug. 23. 12:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim válasza:
Fő a biztonság :) és NEM néz ki Ülyén :)
2010. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:

Etióp vagy? :DD

na jó, nem leszek kötsög, de ezt a bukót sürgősen add el és vegyél egy olyat, aminek arcvédő része is van.

Ezzel ha pofára esel - márpedig azzal a kiskerekű motorral egy kátyúban elég könnyű előreesni - nem elég, hogy nem védi az arcodat, de még az a """plexi""" is széttörik, és össze-vissza vágja az arcodat..

És ez nem vicc, egy ismerősöm így járt és órákon át műtötték a műanyagdarabokat az arcából, és most úgy néz ki, mint valami csernobili frankenstein-szörny..

2010. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
igen, kicsit etióp vagyok. nem tehetek róla:D Eladni nem hiszem, h el fogom, ma vettünk:) Eladó is ilyet ajánlott
2010. aug. 23. 13:04
 4/65 anonim ***** válasza:

Te paráztál azon is, hogy ciki-e dioval járni a suliba??

Nem vészes a dolog, a bukó nem divat kellék, kell és kész, jó lesz az.

Ha nagyon zavar akkor szedj fel 20-30 kilót :)

2010. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
igen én:) tudom, nem divatkellék, de akkor is h*lyén érzem magam, meg tesóm is jól kiröhögött, h bumszli:/
2010. aug. 23. 13:09
 6/65 anonim ***** válasza:

Ez jó :)


Hát figyelj, még mindig jobb a bumszli mintha megbüntet a rendőr, hogy nincs bukód.

2010. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:

Sztem nem cinkes. Szuper , hogy egyre több a motoros csaj. Ez egy városi nyitott robogóhoz tökéletes bukósisak. A zárt az valóban jobb lenne de már 30 -ért kapsz. Nekem is 2 van. mind a 2 zárt. Nem a legdrágábbak , de nem is kínai sz*rok.

Egyébként a tiednek szép színe van...Matt fekete (L)

2010. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
A dio sem gáz meg a bukód sem ;) de ha neked nem tetszik haszáltan pár ezer ftért kapni. Ja az meg külön jó h végre csajok is robogóznak meg motoroznak jeeee
2010. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
Te sem vagy gáz:)
2010. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
13:21 vagyok. Az meg h nagynak tűnik a fejed szokj hozzá! Zárt sisakban is nagynak fog tűnni...
2010. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!