Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon h*lyén néz ki ez a...

Nagyon h*lyén néz ki ez a bukósisak?

Figyelt kérdés

Robogóval (Honda dió) fogok járni suliba, ezért vettünk egy sisakot, de olyan h*lyén érzem magam, mert 2X nagyobb a fejem így:S szerintetek nagyon béna?


Bár így vhogy a képen nem tűnik olyan nagynak, de egyébként meg igen, mert elég vékony vagyok a sisak meg nagy:/


[link]


2010. aug. 23. 12:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem béna és ciki. De tudod mi? Az, hogy a hülyét csúnya szónak hiszed.
2010. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:

Utlosó,miért a hülye szép szó? :DDD

Szerintem nem szép,csak már hozzá szoktál:)

2010. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
miért takartad ki az arcod? ennyire szégyelled?
2010. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
Ezt a sisakot dobd ki, és ZÁRT sisakot vegyél. Én vagyok az élő példa rá, hogy az ilyen sisak szétvágja az arcodat. kb 10éve ilyenem volt, elémfordult egy kocsi, átrepültem felette, és a plexi szétvágta az arcom az orrom alatt, és mai napig látszik, örökre ott marad!!!! Ezen kívűl nem lett bajom, de ha zárt sisakban lettem volna, megúszom minden sérülés nélkül. Mikor bevittek a kórházba, érzéstelenítő nélkül vágták le az oromm alatt/szám felett lévő fityegő húst, olyan fájddalmat sose éreztem még soha!! CSAK ZÁRT SISAKOT VISELJ!!!!!!
2010. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim válasza:
azért takarta el az arcát mert Ő is tudja hogy vannak szemiélyiségi jogai és most ő evvel élt :))
2010. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:
Azért takartam ki az arcom, hogy ne ismerjenek fel:D A h*lye nem csúnya szó, csak úgy nem engedi kiírni a kérdést, mert azt írja, hogy a fennakadt a trágárságszűrő. MInd1. Köszi a válaszokat:) Kicsit megnyugtató, h nem tartjátok bénának. Utcán mondjuk nem szoktam ilyet látni, tényleg csak zártat akár robogón akármin és az sem néz ki h*lyén, de magamon mégis úgy érzem hogy az:)
2010. aug. 23. 15:01
 17/65 anonim ***** válasza:

Nem a legdivatosabb az biztos...

Én hasonlót vettem 6000-ért. Előnye az hogy nem párásodik de hideg időben lefagy az arcom.

Amint lesz pénzem akkor veszek zárt sisakot de az 20.000ft körül van.

Mond hogy te is csak kezdésnek vetted és tavasszal veszel egy normálisat:)

2010. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
Járunk?
2010. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
hol laksz? közös gurulás?
2010. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:

16:34 hogy érted, h normálisat és csak kezdésnek szántam? Vegyek egy zártat? Mert igazából nekem is egy olyan tetszene, ami zárt és ilyen kis kicsi fekete, nem olyan mintha egy dinnye lenne a fejemen:)

Ilyen van most: [link]

És vmi ilyesmire gondoltam elöszőr mikor elindultunk sisakot venni: [link]

2010. aug. 23. 20:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!