Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki 17 évesen Calibrával jár suliba?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 12:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy 17éves normális a szülökkel jól tanul stb.....akkor igenis tesz érte..nem csak a munka kapcsán tehet érte....
2010. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
11%

Sajnálom szegény Calibraőrült embereket!

Mikor jönnek már rá hogy az a kocsi egy rakás trágya???

Calibra=Cigányferrari!!!

2010. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
83%

Egy használt Calibra kb. annyiba kerül mint egy használt Swift, szal nem is kell gazdagnak lenni egy olyan kocsihoz.

Ha dolgozik pár hónapot, akár saját pénzből is tud venni, ha meg nem, akkor igen, a szüleitől van. Én meg nem értem, mi ebben a baj, nyilván megengedhetik maguknak, ezzel meg szerintem nincs semmi gond.

Ja és utálom az ilyen előítéleteket, hogy biztos egy elkényeztetett p*cs gazdag szülőkkel, akik természetesen "bodzaszedésből" gazdagodtak meg. Tisztességes munkával is lehet pénzt keresni, keveset vagy akár sokat is.

2010. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

"Az, hogy egy köcsög és csak rajolni akar az autóval ahelyett, hogy arra használná amire való."


Mondd meg te okos, hogy mire való az autó? Hát arra, hogy eljussunk vele egyik helyről a másikra. Pl. otthon-->áruház, vagy -milyen meglepő- otthon-->iskola.

Ugye ez csak egy vicc volt?

2010. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
a calibra egy olcsó de jó autó! hülye aki fikázza! beatrixnak meg gazdagok a szülei h a segge alá toltak egy audit;D
2010. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Kussoljon már az összes csak fikázni, "elkényeztetett p@cs"özni tudó ember. Én év végén múltam 17, és mily meglepő, kocsira és jogsira spórolok. Nekem is kifizetek a szüleim, persze csak megfelelő tanulmányi eredmények alapján. Itthon van nálunk egy lada samara, ami bontása vár, de augusztusig műszakis. Ha szüleimnek kifizetem érte az 50.ezer forintot akkor vihetem. Még a műszakira felkészítés+felújítás belekerül majd még +50.ezerbe. Ha tehetném, énis calibrát vennék, mivel fateromnak is olyan van (205 lóerő: chiptuning, sportkipufogórendszer, sportgyertya, sportlégszűrő). Persze csak egy gyári 115 lovasat, kezdőkocsinak még az is sok, de balesethelyzetben jól jön az erőtartalék, hogy gyorsan el tudsz húzni az oldalól beléd menni akaró kocsi elől.
2011. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
100%
Bírom ezt a sok hü.lye marhát... "Calibrával jár suliba és vagánykodik"... f@sz duma. Calibra igenis kitűnő tunning alap, és elég sokat kilehet hozni belőle, kevés pénzből is. F@szom kivan, hogy mindíg olyan po.fázik, akinek fingja nincs a Calibra történetéről/áráról/erejéről/kinézetéről... Énis 17 éves vagyok, most szereztem meg a jogsit, és igen nekem is Calibrám van, és sokan ezért nagyzolós hü.lyegyereknek néznek. nem értem. valakinek van egy autója ami olcsó, és f@sza, akkor mi abba a nagyzolás? örülj h autód van, mert nemolcsóság manapság. És igen! énis driftelgettem vele a Tesco parkolóban :D, és próbálgattam hogy megy.....180-200km/h simán. Szóval kérdező nyugodj meg, sz@rj le minden irigykedő pö.csöt. Neked van, nekem van, és sok embernek lesz is még.
2011. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van és mindenkit leszarok aki pofázik érte h "hülyegyerekes" meg stb

olcsó és kiváló kocsi

2011. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 FAKESZmester válasza:

mázlista :D

én is szívesen eljárkálnék suliba egy Calibrával :D

2012. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!