Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Opel Vectra A 1,6i?

Első autónak Opel Vectra A 1,6i?

Figyelt kérdés
Véleményetek róla, a 82 LE-s motorral gondoltam.
2010. aug. 23. 09:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mamáméknal 21 éves ~220 000-ret futott 1.6-os '89-es A Vectrájuk van, németből hozták be sok éve, hibátlanul megy, egyedül a rozsdára kell nekik is odafigyelni, a hátsó sárvédőknél már javítottak rajta, meg a csomagtér pereme is kissé rohad. De megy, és ha a rozsdásodást megelőzöd, és/vagy rendesen kezeled akkor örökéletű lesz.

Bár nem egy versenygép, sokkal inkább passzol neki a kényelmes, nyugodt, lassú tempó.

2010. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ha már ekkora autót akarsz akkor nézz körül omegák körül is...első széria c20ne motorral legjobb páros...tapasztalat...igaz városba 8-9liter

városon kívül 90-110el 6-7liter...szerintem a méreteihez képest nem sok...

2010. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igaza van ez előttem szólónak. És az omegának kicsitjobb a rozsdavédelme, de arra is figyelni kell.
2010. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az A Vectra 1.6, csak ne a 16 szelepes 82 Le-t vedd, mert az egy szar konstrukció, vedd a 8 szelepes, 75 LE-t, az kivisz a világból. Nekem van egy, városba 9 liter, országúton 6 liter, és 350.000-t futott. Ami tényleg gáz az Opelnél, a hátsó sárvédők rozsdásodása. De ugye nincs tökéletes autó. Ja, és szerintem nem lomha, csak 4-5 személlyel kicsit.
2010. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!