Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel corsa b 99-1.2 16v ez a...

Opel corsa b 99-1.2 16v ez a hang egéséges? (amit kinéztem autonak is ilyen a hangja) mi a véleményetek a kocsirol fölleg a 1.2-es 16szelepesröl

2011. jún. 28. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem kicsit jobban aggasztana az a sárgás trutyi a betöltősapin, bár az se feltétlenül rendellenes. Am a hangja normális ha arra gondolsz mikor leveszi a sapit...
2011. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen igen arra a hangra gondoltam amit kinéztem azon nincs trutyi
2011. jún. 28. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a B corsa-ban az 1.2 16 v a legjobb motor.Én nem is választanék mást.Nekem mindig B corsa-m volt,kipróbáltam az összes motorválasztékot.A sima 8 V motorosok,lomhák-nem elég dinamikusak.Az 1.4 16V,1.6 16 V már kicsit sokat fogyaszt és kevés belőlük a nem széthajtott példány.Az olajcserére oda kell figyelni,minőségi olaj kell bele.A videón elég fura hang jött a motorból,az enyém szebben duruzsol.
2011. jún. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!