Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Opel Vectra A 1,6i?

Első autónak Opel Vectra A 1,6i?

Figyelt kérdés
Véleményetek róla, a 82 LE-s motorral gondoltam.
2010. aug. 23. 09:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég lomha lesz, de te tudod.
2010. aug. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet, viszont a C20NE (2.0), C20XE (2.0 16V) fogyasztanak is...
2010. aug. 23. 09:43
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is Vectra A volt az első, de 2.0i, '90-es évjárat. Életem legrosszabb döntése volt. A 250 ezres vételi ár csak a szerviz miatt az első évben megduplázódott. Minden elromlott és leszakadt rajta, és nem csak apróságok (mint pl az ablaktörlő), hanem a hátsó híd is. Életveszélyes volt. Sohatöbbet.
2010. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Én ajánlom első autónak. Ha jó helyről veszed akkor semmi gond nincs vele. Vigyél magaddal egy embert aki keni vágja és nézesd meg vele. Amit az előző írt az meg csak az ő felelőtensége volt. Minek vettél meg egy olyan autót amit nem néztl át normálisan? Egyedül magadat hibáztathatod a történtekért.
2010. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, ha Vectrat veszel, főleg 93 előtt, készülj arra, h mikor nézitek, ne azt nézzétek, h milyen szép a belseje, vagy van benne szervo, hanem azt h nincse szétrohadva. Bújjatok alá többen is. Inkább 93 után keresgess A Vectrat. Ami gyenge pont lehet:

-csomagtér alja körberohad

-hátsó nyúlvány

-hátsú futómű kirohad, egy idő után kiszakad

-küszöb

-hátsó ívek

-taposók

Szoval szinte minden

2010. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg Kadett?


Honda Civic 4gen 1,5 90LE?


Teljesen tanácstalan vagyok :)

2010. aug. 23. 10:08
 7/14 anonim ***** válasza:
2010. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

9:56 - köszönöm az elismerő szavakat, neked is hasonló jókat kívánok :D


Egy ismerős ismerősétől lett véve, akinél semmi baja nem volt, és nem volt egyéb aktuális überbitangb*sszájba autószerelő ismerős, aki megnézte volna töviről hegyire. Volt hozzáértő, de a hátsó híd leszakadását előre fél évvel ő se tudta megjósolni.


Én nem azt írtam, hogy ne vegyen, vagy hogy nem ajánlom, csak azt, hogy én hogy jártam. Ebből levonhatja a következtetést. Állítom neked, hogy se te, és a válaszolók 99%-a nem is ült A Vectrában, csak osztja az igét. Én tudom, hogy a kérdező nagy eséllyel hogy fog járni, ez már más kérdés.


Hozzáteszem, ha nem is az állapot miatt jár szarul, akkor a járulékos költségek miatt. Nekem 12 litert evett, igaz kétezres volt, de az ő gatyáját is le fogja enni (biztos mondjuk én döntöttem rosszul, hogy ilyen nagyevő vectrát vettem :D). Ha első autója lesz, akkor nyilván fiatal, az öreg autóra a biztosítás meg qrva drága egy frissjogsis, fiatal versenyzőnek. Aztán még itt a súlyadó is, persze az már-már aprópénz.


Sokkal kézenfekvőbb és gazdaságosabb (még hitellel is!) egy 10 év körüli, 1.4-es kisautó (astra, ford, golf) első autónak.

2010. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

10:16

Én úgy mondok véleményt, hogy vezettem vectrát. Mindent meglehet jósolni fél évvel előre. Pl a hátsóhíd fél év alatt annyit nem tud rohadni, hogy vásárláskor ne tudtad volna kiszűrni a hibát. Azt meg, hogy te ismerős ismerősétől vetted semmit nem jelent. Egy barátom a saját keresztapjától vett egy olyan autót, hogy később 100 km/h felett elkezdett rázni a kerék és kizsakatt a fél futómű.

Sose vegyél rokontól kocsit mert általában jobban átb@sznak mint a kereskedők.

2010. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
ne vegyél opelt
2010. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!