Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladnád-e most a Simsonod...

Eladnád-e most a Simsonod vagy várnál vele, míg feljebb megy az ára?

Figyelt kérdés
Egy jóbarátom meg szeretné venni a Simsonom (s51n) és kérdezte, egyáltalán eladom e vagy mennyiért gondolnám, hogy megválok a motortól. Legalább 10 éve nem volt beindítva de egész jó, bár nem gyárias állapotban van (más a színe és a kormány). Mit gondoltok, eladjam neki vagy várjak pár évet mert feljebb fog menni az ára? Előre is köszi a válaszokat!

2021. máj. 2. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegény ismerősömet tudom emljteni, aki addig várt egy motor eladással amíg rá nem rohadt az egész.
2021. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Add el ha megveszik.

Az meg kacsa hogy 3-400 ezerért hirdetik és annyit adnának érte.

2021. máj. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. 10 évvel ezelőtt, amikor megvettem, 350 és 400 között volt a használtautó.hu-n a keresési találat ha Simsonra kerestem. Ez most 100db körüli és 150ezer ft irányáron hirdetik az első s51et és nem hozzávaló blokkal. Én emlékszem, egy futár gyerektől vettem meg 40 ezer Ft- ért, majd hátsó rúgót, gyújtást, újrakábelezést és új karbit tettem/vettem/csináltattam rajta. Össz-vissz 75ezerbe megállt és nagyon jól szuperált. Most ez a művelet biztos, hogy duplája, mármint pénzben.
2021. máj. 2. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Apósomnak van egy eredeti s51n-je. Meghirdettük 300k-ért. A kutya nem jelentkezett. Sz.rt se érnek a szinyók.
2021. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most láttam pontosan 1.650.000 ezer forintért egy S51B1-3-H típust elvileg gyári.. rajtad áll ha el szeretned adni add el, minimum 200 ezret kérj érte mert hiánycikk manapság a gépezet. (Sajátomat semmi pénzért nem adnám el, mert megfizethetetlen amennyit szívtam vele hogy olyan legyen most amilyen :D)
2021. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!