Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet megtudni, hogy...

Hogyan lehet megtudni, hogy hány hengeres egy autó?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy hang alapján, tapasztaltak betudják azonosítani hogy hány hengeres egy autó, pl, ha szépen duruzsol, elég mély hangja van akkor 12 hengeres lehet ?!

Fontos lenne és kérem azokat akik hülyének néznek ezért a kérdésért most hagyják ki a beszólásokat. :)


2010. aug. 22. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Aranyos kérdés.

12 hengeres gép igen ritka, egyáltalán van sorozatgyártásban?

2010. aug. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ránézel a motorra.
2010. aug. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) ezt nem tudom hogy van-e sorozatgyártásban,viszont szerintem már hallottam egy Ford Mustang-nál mintha az lenne, gyönyörűen dorombolt, iszonyú mély hangja volt..szerintem az lehetett..de bocsi..csak nagyon érdekel :)
2010. aug. 22. 00:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a Mustang valószínűleg V8-as, ha újabb típusú, akkor lehet, hogy V6.
2010. aug. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2010. aug. 22. 01:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hang alapján elég nehéz megmondani, mert a mai gépkocsik nagyon le vannak tompítva.


Mindegyiknek kicsit más a hangja, de a különbséget nem lehet szavakkal elmagyarázni.


Az hogy mély a hangja nem jelent semmit, egy egyhengeres motornak is lehet mély hangja, meg egy nyolc- tízhengeresnek is lehet magas.


Ha konkrét típust mondanál, annak ki lehetne keresni az adatait, de lehet hogy sokkal közelebb nem jutnánk a megoldáshoz, legfeljebb szűkülne a kör.

2010. aug. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a V8-asok a legmélyebbek, a négyhengeresek általában elég pöc sköszörűen vinnyognak, a háromhengereseknek a hangja fáj, a V10 a V8-hoz képest magasabban szól, a V12-eseknek meg szinte nincs is hangja, de ami van az nagyon sima, halk és különleges. Másképp nem tudom leírni. De am az amcsi kocsik általában V8, az újabbakba már bele tesznek néha V6-ost is, a legtöbb tucatautóba négyhengerest tesznek, a prémium autókba (Lexus, BMW, MB, Audi,) 6-hengerest, a BMW ráadásul sorhatost. A V10, V12 meg irtózatosan ritka.
2010. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A legfaxább hangjuk a v8 mociknak vannak.. Szerintem.. Nameg a Harley v2 ese.. Itt hallgathatsz motorhangokat, http://www.youtube.com/watch?v=J6T2AjBtDMQ&NR=1 és legközelebb már meg fogod ismerni!!
2010. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Számold meg.
2010. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, kivéve az utolsónak ..;)
2010. aug. 25. 23:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!