Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is gyanús ennyi...

Szerintetek is gyanús ennyi pénzért, vagy csak én vagyok ennyire bizalmatlan már minden autóval?

Figyelt kérdés
most vásárolok autót,böngészem a használtautó.hu-t, és feltűnt, h ugyanebben az árkategóriában minden astra 92-94es évjáratú, ez meg ugye 97-es. Nektek is gyanús vagy én vagyok a paranoiás?:D [link]
2010. aug. 21. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt a leírásból másolom: AZONNALI KÉSZPÉNZFIZETÉSSEL MEGVÁSÁROLJUK BÁRMILYEN TIPUSÚ GÉPJÁRMŰVÉT CÉGES AUTÓ, SÉRÜLT, MŰSZAKI VIZSGA NÉLKÜL IS ÉRDEKEL HÍVÁSRA HÁZHOZ MEGYÜNK!


Szerintem itt is ilyesmiről lehet szó. Valószínű már rommá törték.

2010. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


nem vagyok egy nagy opel szakértő, de szerintem ezen a képen legalább 3 autó elemei találhatóak (eltérő szín, pontatlan illeszkedések)

2010. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vegyél inkább egy 92-93ast, amiben nem látsz átverést
2010. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt inkább hagyd ki, össze tákolták pár roncsból.

Tényleg látszik a színek között az árnyalat különbség, és a pontatlanság a jobb első lámpánál (motorháztető-sárvédő illeszkedés). Még a jobbik eset ha a csak az elemek nem illeszkednek, és nincs megcsavarodva az egész eleje.

2010. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Géptető ferdén áll, jobb hátsó ajtó, csomagtérajtó horpadt, hátsó ívek ragyások, benzintöltő-ajtó nem záródik (kirohadt), nem ír kilómétert...

Nagyon gyanús, hagyd a francba.

2010. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

inkább legyél bizalmatlan minden autóval, minthogy megvegyél valami bontószökevényt :)


egyébként ebbe én sem ugranék bele...

2010. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
olvassátok el kicsit figyelmesebben! sérült..
2010. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sérült?? ilyen nem szerepel a hirdetésben!


"Állapot: Normál"

"rendszeresen karbantartott,"

". Jó műszaki állapotban."

Az egész hirdetésben egyszer szerepel az a szó, hogy sérült:

"BÁRMILYEN TIPUSÚ GÉPJÁRMŰVÉT CÉGES AUTÓ, SÉRÜLT, MŰSZAKI VIZSGA NÉLKÜL IS ÉRDEKEL HÍVÁSRA HÁZHOZ MEGYÜNK!"

Ez még inkább arra utal, hogy ez az autó egy összetákolt fos.

2010. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!