Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 147-t 1.500. 000-ért?

Alfa Romeo 147-t 1.500. 000-ért?

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem, hogy nem kell rá nagyon költeni és megbizható? Mert láttam hogy olcsó, régi, olasz kocsik nem jók, de másfél millába csak lehet venni jót nem? :D
2010. aug. 21. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ahogy végignéztem használtauto.hu-n a választékot, talán lehet jókat venni.


Az a lényeg hogy ha kiválasztassz egyet, akkor hívd fel a tulajt és kéjél még tőle egy csomó képet (Motortér, csomagtartó, hátsó ülések, ajtókárpitok, a pedálokról, a váltógombról a kormányról és az ülésről.


Ez azért kell mert akkor ki tudsz alakítani magadban egy képet hogy a valóságban kb hány km-et is futott az autó.


Az Alfákról tudni kell még plusszban hogy az elektronikájuk egy érdekes dolog, tehát barátomnak az Alfáján megy az első ködlámpa, elkezd indexelni balra ésmagától bekapcsol az ablaktörlő.


Jah és lehetőleg olyat vegyél hogy a gázpedálon nem egy ECU érzékelő van hanem egy bowden. Undorító (és ez mindegyik autónál így van) hogy bele lépek a gázba, elkezd az ecu gondolkodni és számolgatni a dolgokat és kb fél mp-vel később reagál.

2010. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz!
2010. aug. 21. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Fontos dolog, hogy Alfát csak az vegyen aki megszállottja, vagy különösen szereti. Egy Alfának személyisége van. Irtózatosan oda kell rá figyelni, de ha szereted és rendesen karban tartod nagy baja nem lehet. De ha mondjuk egy Astra helyetti alternatívaként vennéd, bele se kezdj. Például nagybátyám mániás, hihetetlen, de nem is volt gondja egy Alfájával sem, pedig már a harmadik van neki. Igaz a 75-ös írtózatosan kormolt, de a régi 156-osa ~120 000 KM-en keresztül majdnem hibátlan volt, most meg egy 1.9 JTD 156-osa van.
2010. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Alfát csak szenvedélybetegeknek.

Igényes kis k*rvák, akkor megy amikor ő akar, téged pont leszar.


(nincs, nem is volt, nem is lesz alfám. Szomszédomnak van ő szenved vele, már benne van szerintem egy 5-ös bömös ára, de minden hétvégén csinálni kell rajta valamit, és legtöbbször az én leharcolt a-s corsámat kéri el, ha nem indul a sz*rja...)

2010. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy vegyél valami benzines honda-t! a honda csinálja a legjobb benzines autókat!
2010. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez azért nem is kicsi túlzás, nem gondolod? Helyesen max úgy hangozhatna, hogy "A Honda csinálja az egyik legjobb benzines motorokat." És még négyhengeresből sem egyértelműen ők a legjobbak, hiszen a Subaru bokszerjei nagyon állatok.
2010. aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

elég önkényes kijelentés hogy a honda csinálja a legjobb motorokat....

ott van még a suzuki, (kaszni nulla, de a motor széthajthatatlan, elnyűhetetlen), továbbá a régi 190 es szívódízel mercik....egymillió km-nél gyűrzik őket ,utána megint egymillió km.....

a subaru is jó, de én a boxerekkel nem vagyok kibékülve. a legtöbb alkatrészhez nem, vagy csak a fél motor lebontásával lehet hozzáférni...

2010. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy ott van a BMW, akinek a hathengereseit irigylik is sokan.
2010. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!