Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem szoktak megdicserni,...

Ha nem szoktak megdicserni, hogy jól vezetek, akkor nem vagyok valami jó?

Figyelt kérdés

Nem szoktam minden héten új emberekkel furikázni, de eddig egy valakire emlékszem, aki magától azt mondta, hogy na, igen.

A barátnőm például soha nem mondott még rám semmi jót, állandóan csak a barátnőjét dicséri agyba főbe, hogy milyen jó. Ez például kifejezetten bosszant, de tényleg. Iszonyúan tudok ilyenkor rá haragudni, mikor szinte mindig felhozza.

Nektek el szokták mondani, hogy jó sofőrök vagytok, vissza szoktátok hallani?



2021. márc. 31. 22:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mondtam (19. vagyok)

Aki szépen el tud indulni emelkedőn, illetve tud parkolni, az egyszerűen csak tud vezetni. Ez nem egy extra tudás, ez lenne az alap. Aki ezeket nem tudja, az nem tud vezetni.

2021. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
De ha valaki nem tud vezetni akkor hogyan megy el Budapestről szegedre autóval, aztán meg vissza. pl akkor ő mit csinál? Nem vezet autót? Szóval nyilván baromság amit írsz. Lehet rosszul vezetni, közepesen stb. Vannak fokozatok. Valakinek csak a parkolás nem megy, valaki tök jól parkol, de figyelemzavaros, és a forgalomra már nem tud figyelni.
2021. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 veterán vas ***** válasza:
100%

Két szőke nő utazik egy autóban, egyszer csak megállnak.

Utas: most miért álltunk meg?

Vezető: elfogyott a benzin.

Utas: aztaaaa de ügyes vagy, én biztos nem vettem volna észre.


Na ennyit a "dicséret"-ről. :D

2021. ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem agyilag még gyerek vagy a vezetéshez, már bocs, de ez vezetés dicsérgetése olyan mint mikor oviban megdicsérik a gyereket, hogy megette a főzeléket.
2021. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Szerintem meg mindenki, aki szívből, szeretetből űz valamit, az legbelül vágyik az elismerésre. Afféle visszaigazolás ez, hogy jól csinál valamit, ami büszkeséggel tölti el, épp ahogy az egyik kedves válaszoló is írta itt.
2021. ápr. 1. 21:17
 26/29 anonim ***** válasza:
50%
De ha ennyire szeretsz vezetni akkor miért nem lették autóversenyző, vagy ilyesmi? A legtöbb embernek inkább nyűg a vezetés. Én is jobban szeretném, ha sofőrön lenne, vagy önvezető autók lennének, mert nekem a vezetés unalmas.
2021. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Az, hogy versenyző legyek, az sajnos nem csak annyi mintha eldönteném gyerekkorban, hogy autószerelő leszek.

Kezdésnek is viszonylag sokat bele kell fektetni, elkezdeni már egész kicsi korban, amit a szülők kell eleinte finanszírozzanak, egyengessenek. Nekünk nem volt erre pénzünk. Amatőr gokart versenyeken indultam, meg szoktam is járni hobbibol. Rosszul nem megy, de azért annyi tehetségem sincs valószínűleg, hogy nagy sikerekre vittem volna. Ha egész kicsi korban kezdtem volna, akkor talán. Akkor baráttól kölcsönkapott Ladaval szlalom versenyen is voltam.

Nekem a vezetés felüdülés.

2021. ápr. 2. 11:21
 28/29 anonim ***** válasza:
76%
Meg gondolom a bugyuta kérdésed kiemelgetése is felüdülés :D
2021. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
De a legnagyobb felüdülés az ilyen bugyuták agybeteg válaszait olvasni mint a tied is! :D
2021. ápr. 3. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!