Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem szoktak megdicserni,...

Ha nem szoktak megdicserni, hogy jól vezetek, akkor nem vagyok valami jó?

Figyelt kérdés

Nem szoktam minden héten új emberekkel furikázni, de eddig egy valakire emlékszem, aki magától azt mondta, hogy na, igen.

A barátnőm például soha nem mondott még rám semmi jót, állandóan csak a barátnőjét dicséri agyba főbe, hogy milyen jó. Ez például kifejezetten bosszant, de tényleg. Iszonyúan tudok ilyenkor rá haragudni, mikor szinte mindig felhozza.

Nektek el szokták mondani, hogy jó sofőrök vagytok, vissza szoktátok hallani?



2021. márc. 31. 22:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem

Szerintem addig jó, amig nem minősítik az ember vezetési tudását, mert addig elégedett az utas. Ha már minősíti, az (legalábbis az én baráti körömben) általában negatív szokott lenni.

Az más, hogy mondjuk egy kezdő csaj sofőrt dicsérnek mert kell neki az önbizalom.

De férfiembertől szerintem elvárják, hogy jól vezessen.

2021. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Értem.

Nos, akkor ez lehet csak nekem tűnik fel, vagy csak én szeretném legbelül, hogy elismerjenek mivel ez a szenvedélyem, aztán kényes terep számomra.

2021. márc. 31. 22:21
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Jól van na... Szerintem jól vezetsz.
2021. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszi! :))
2021. márc. 31. 22:26
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

Elhiszem, nekem pl a vezetés az egyik legnagyobb erősségem, amiben tényleg úgy érzem, hogy jol csinálom. Kaptam is sok dicséretet, csajoktól is naná. De olyan is volt, hogy valaki elaludt mellettem elég durva hegyi szerpentines szakaszon, és mondta, hogy nagyon durva, sosem mert elaludni még senki mellett azon a részen. Vagy pl anyám nagyon fél az autóban, és én vagyok az egyetlen, aki mellett bármennyit, bárhol teljesen nyugodtan ül, persze olyankor tudatosan úgy is vezetek, mintha vizsgán lennék.

Na most ez nem jelent semmit, a barátnőd más téma, szerintem direkt csak szivat a témával. Vagy kérdezd meg, mit szeret, lehet azt várja el, hogy nyomd neki mint az őrült, olyan is van, aki pl az én nagyon finom, rángatásmentes vezetési stílusomat tartja bénának, nyugdíjasnak. De ha úgy van, akkor körbeautózok mindenkit. Próbálgass több vezetési stílust, lásd melyik tetszik neki.

2021. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

És mit csinálsz, hogy ezt mondják?

Mit csináltál, hogy a csajok is mondják például?

2021. márc. 31. 22:55
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem Apukám ma is szidott, folyton lecsesz mert,.. mert bármibe beleköt, ma pl. az volt a baj, hogy Y fordultam és nem egy kavicsos hídra fordultam hanem az úton fordultam meg és a autó kereke lement az útról és döccentünk egy picit. Meg én rosszul kuplungolok 5 év után és kettöstömegüt kell majd cserélni.. hiába mondom, hogy én csak vizsgázni tudtam kamionból/buszból is pl. ne engedjen vezetni mert ez lesz, csak csak azt mondja, hogy én vezessek, kibírja valahogy..


Amúgy jó érzés ha megdícsérnek, engem osztálytársaim még anno meg a tanárom dicsért meg ja es az oktatóim meg a vizsgabiztosok. Én meg az ismerősömet is megdícsertem aki majdnem összetörte az autónk amikor kipróbálta, kéziféket húztam be, hogy megálljunk - egy kereszteződésbe nem nézett körbe:D. Azóta nem balesetezett, de pl. nem mer senki mellé ülni csak én , velem jól érzi magát ha vezet. :) lehet túl nyugodt vagyok.

2021. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 veterán vas ***** válasza:
100%

Embere válogatja.

Szerintem ami rendben van, azon nem kell agyalni.

Tehát nem járok indiántáncot ha a meleg víz csapból meleg víz jön, mert az a normális. Vagy nem hozsannázok, amikor megnyomom a távirányító gombját, és bekapcsol a TV.

De ez visszafelé is így működik.

Ha pl. azt mondom a Kedvesemnek, hogy elviszem autóval, akkor nem várom, hogy azt mondja, ez igen, nagyon ügyesen ellenkormányoztál a jégfolton, vagy húúú milyen gyorsan visszaváltottál kettőbe.

Szóval fogadd el, hogy vannak emberek, akiknél a hallgatás a beleegyezés, és az elfogadás jele. Vezetsz és kész, nincs mit erről beszélni.

2021. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb dícséret amit valaha fogsz kapni, ha valaki elalszik melletted, mert ez azt jelenti, hogy teljesen megbíznak benned és a vezetési tudásodban.

A második legnagyobb, ha senki sem lesz rosszul az autóban még kanyargós úton sem, mert ez azt jelenti, hogy kiszámíthatóan, stabilan vezetsz.

2021. ápr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szüleim sokszor mondták már, hogy milyen jól vezetek, de nem csak azért, mert a szüleim, hanem elég húzós helyzeteket megmentettem már, persze mások által kreáltat. Azt is mondják mindig, hogy végig aludtak az úton stb. Ha előtted dícsérnek másokat, hogy milyen jók, akkor lehet, hogy téged akarnak leszarozni, de az is lehet, hogy természetes nekik, hogy te jól csinálod. Igazából a legjobb lenne, ha direkten megkérdeznéd, hogy szerintük jól vezetsz-e azt kész.
2021. ápr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!