Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a tapasztalat a 2001...

Mi a tapasztalat a 2001 körüli Seat Cordobákkal?

Figyelt kérdés
Autót keresek magamnak, de megakadt a szemem a Cordobán . Ennyi idős, és ennyire felszerelt tipust nem láttam ennyi pénzért. 700körül lehet kapni. Egyedül a 75Le-ős 1,6os motor nem szimpi. Vélemények? egy pl h milyenre gondolok: [link]
2010. aug. 19. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy ugyan ilyenem van 2000-esgyártás. MEgéri megvenni. A különbség hogy nekem nincs klímám meg ködlámpám. 75 ló hidd el bőven elég szépen megy. Gyári adat szerint 10 litert eszik városban. Nem kell nézni 8 literrel beéri. Átlag 20 litert szoktam bele nyomni és 260 - 290 kilóméterek megyek el vele és nem járom ki csont üresre a tankot és még nincs benne katalizátor mert azt az előző tulja kiverte belőle mert eldugult. Alkatrészek nem olyan drágák hozzá. Hátul is bőven van hely. Últem már hátúl amikor haverom vezetett kiváncsi voltam milyen.

Ami nem fog neked tetszeni az a gyári infocenter mert kazettás :P De amúgy meg baromi jól néz ki engem nem zavar mert rádiót hallgatok és van egy olyan kazim aminek AUX madzagja van így rá tudok kötni egy mp2 lejátszót.

2010. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szánsz a kocsira max?
2010. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy 75 lóerőt már a Lada is megalkotott 1500 cm3-ből...40éve...
2010. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40 éve? 1970-ben? Nem hinném.
2010. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!