Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, hogy hallom ki mit...

Normális, hogy hallom ki mit beszél a kocsiba kihangosítóval?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy fogalmazásgátlót használok :D ezer bocsi, viszont az a szitu, hogy várok a tesco parkolóba pl. és felhúzott ablaknál mellettem kettővel egy nő telefonált a kocsiba é hallottam mit beszélt azzal akit hívott. De ez már nem az első, egyszer valami csávó azt mesélte hogyan szedték ki a haverjukat a taxiból aki berókázott a taxiba. Mi ez a funkció? Nem lehet kikapcsolni, hogy idegen ne hallja? Nem államtitkok, de akkor is, nem zavarja őket?
2021. márc. 15. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akkor és ott kérdezed meg az érintetteket?Miért itt az idegeneket?
2021. márc. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ülj be az autóba, hallgasd a rádiót olyan közepes hangerőn. Neked nem tűnik hangosnak, azt hiszed hogy kint nem hallják. Aztán kiszállsz, becsukod az ajtót és feltűnik hogy mégis kihallatszik. Ugyan ez a szitu, aki bent telefonál a kocsiban, az nem veszi észre hogy kihallatszik.
2021. márc. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
1-es:Neked mi közöd van hozzá hogy ő mit és hol csinál?Talán te vagy az apja vagy az anyja?Vegyél vissza kicsikét az arcodból!
2021. márc. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam már ilyet, álltam a zebránál, az autós meg a piros lámpánál 3 méterre. Olyan volt, mintha hangosbemondóba beszélne. Ultra gáz, senki nem kíváncsi rá.
2021. márc. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa engem is nagyon irritál ez, én nem is használom egyik autóban se ezt a fukciót.
2021. márc. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

TE-t ,Radicalt, egészséges fejbőrt is hallgatok a kocsiban, ha felteszem olyan 4-5 hangra a fejegységet tökéletesen hallom , még autópályán is, ha kiszállok becsukom az ajtót akkor nem hallatszik ki, így nem néznek rám furcsán, nyáron meg -mivel nem jó a klíma és le kell húzni az ablakot- akkor más zenéket hallgatok, olyat ami nem kelt felháborodást.


Jah.. ezért kérdem.

2021. márc. 16. 09:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ajtóban vannak a hangszórók, az egy dolog, hogy befele szól, de kifele meg az ajtó lemeze a hangszóró.
2021. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!