Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenne egy kérdésem jogsi...

Lenne egy kérdésem jogsi ügyben, azokhoz akik 18 év alatt kezdték el a jogsit?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy akik 17 évesen kezdték a jogsit vagy esetleg 16,5 évesen kezdték, milyen vizsgálatot végeztek rajtuk? Hova kellett elmenni, és mit csináltak veletek? Mert most beparáztattak, hogyha nem vgy 18, akkor 2x annyi vizsgálatra kell elmenned, és én nem tudok napokig Pestre járkálni a dokikhoz... Szóval? :)
2010. aug. 18. 23:33
 1/7 Tüzifa válasza:
17 évesen kezdtem el, és csak az alapkivizsgálásokra kellett elmennem (gyerek- ,szemorvos).
2010. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 18 alatt csináltam. Vizsgálat: Nagy levegő, van e szemüveged v kontaktlencséd? Ennyi! Pénzlehúzás az egész, nem kell félni.. ;')
2010. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én 16 és fél évesen kezdtem el. H*lyeség, h ilyenkor más

-.-

2010. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne higgy ilyeneknek :D

Nem lesz próbajogsid 2 évig, amit visszavesznek... nem kell x évig szülői felügyelettel vezetni ( bár éna szülők helyébe vezettetném 1-2 kört a gyerekem)

nem kell 2x annyi vizsga nekedse:D

17 évesen kezdtem el... semmi különbség nem volt, annyi h a jelentkezési v vmilyen papírt a szülővel alá kellett iratnom, mert nem voltam 18...

Nekem háziorvosnál annyi volt... már ilyen idős vagy h jogsi? kontaktlencséd van igaz? akkor tessék 6000 ftos csekk...

2010. aug. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tizenhét évesen kezdtem,semmi plusz vizsgálat nem volt,ne aggódj!Egy vérnyomásmérés,szemüveggel jól látok?Jól hát.Nesze,itt a csekk,ennyi volt a hú de komoly orvosi:)A repülőorvosi az már komolyabb,ott egy két órás vigyorgás volt,de az autóhoz csak egy öt perces kis vizsgálat,semmivel nem több a pulyáknak,mint a felnőtteknek:)
2010. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem még vérnyomásmérés sem volt, egyszerűen bementem reggel, mondtam vezetni akarok, erre ők megnézték, hogy látok-e, ennyi volt. 6300 vagy 5300 még mindig nem tudom :)

És hülyeséget beszélnek a szüleid. Csak nem akarják, hogy vezess.

2010. aug. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell itt vérnyomás mérés meg semmi féle cécó, odamész az autósuliba, mondod jelentkezni akarsz B kategóriára, kitöltöd a papírokat, aztán már mész is az elmélet órákra. Aztán odajön az orvos a suliba alkalmasságira, azoknak meg inkább a pénz számít, én nem tudtam olvasni azokból a hülye pöttyökből, elvileg színtévesztő vagyok, ami érdekes, mert augusztus 2.-a óta van meg a jogsim meg az autóm is, de már most tartok majd 3000 km-nél teljesen balesetmentesen! Annyi h hivatásos nem lehetek xDxD De akar a f@szom.
2010. szept. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!