Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elmúlik a sebességiszony?

Elmúlik a sebességiszony?

Figyelt kérdés
1 hete van jogosítványom, és egyelőre azzal van a legnagyobb problémám, hogy amikor főúton kell menni, akkor nem igazán érzem magamat komfortosan. Olyan 70-80 környékén már van bennem némi rossz érzés, ha nem teljesen egyenes az út, vagy jönnek velem szemben. Főleg ha jönnek szemben(meg ha valami böszmébb teherautó jön, akkor pláne). Jogsi előtt semennyit nem vezettem, de még próba szintjén sem, de meglett forgalmi vizsgám és rutinom pl. elsőre, szóval azt mondom ahhoz képest nem megy rosszul, hogy mennyire nem vagyok még tapasztalt, meg keveset vezettem eddig. És városban egész jól éreztem magamat, viszont városon kívül, illetve autópályán csak egyszer voltunk mindösszesen oktatómmal. Szóval a lényeg, hogy ez a feszkó majd amit érzek elmúlik majd, ha sokat megyek? Meg más is így volt eleinte?
2010. aug. 18. 20:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is érzem, hogy egyre jobban múlik el :) Egy Audi-t vezettem oktatómnál, otthon meg Suzuki Ignis-ünk van, és nem ment egyszerűen az átállás, mert utóbbi nem dízeles, hanem benzines. De ezen kívül is valahogy olyan érzésem van a Suzukival, hogy olyan hirtelen reagál a gázpedál mindenre, fék meg sokkal kevésbé érzékeny, meg hát "hegynek" felfelé elindulni nem túl könnyű vele. Másik kocsival olyan finoman tudtam menni, de ezzel valahogy mindig úgy érzem, mintha kapkodnom kellene.
2010. aug. 21. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!