Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elmúlik a sebességiszony?

Elmúlik a sebességiszony?

Figyelt kérdés
1 hete van jogosítványom, és egyelőre azzal van a legnagyobb problémám, hogy amikor főúton kell menni, akkor nem igazán érzem magamat komfortosan. Olyan 70-80 környékén már van bennem némi rossz érzés, ha nem teljesen egyenes az út, vagy jönnek velem szemben. Főleg ha jönnek szemben(meg ha valami böszmébb teherautó jön, akkor pláne). Jogsi előtt semennyit nem vezettem, de még próba szintjén sem, de meglett forgalmi vizsgám és rutinom pl. elsőre, szóval azt mondom ahhoz képest nem megy rosszul, hogy mennyire nem vagyok még tapasztalt, meg keveset vezettem eddig. És városban egész jól éreztem magamat, viszont városon kívül, illetve autópályán csak egyszer voltunk mindösszesen oktatómmal. Szóval a lényeg, hogy ez a feszkó majd amit érzek elmúlik majd, ha sokat megyek? Meg más is így volt eleinte?
2010. aug. 18. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ELMÚLIK,ne aggódj!

Majd ha vezetsz rendszeresen ezek a "parák"mind fokozatosan elmúlnak.A sebesség,"a gyalogos lelép-nem lép le",az "átérek-e a zöldön még vagy sem".

Ezek nem fognak gondot okozni később ne félj.Csak hajrá!!!

Vezess ésszel mindig.

2010. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a fordítottja volt. Már a forgalomban is száguldoztam (előtte még sosem próbáltam vezetni), és mikor megvettem a saját autóm, akkor is versenypályának néztem mindent. Nem volt félelemérzetem, 1-2 cm-re mentem el buszok és kamionok mellett rengeteg sebességgel. Amennyire én lenyugodtam annyira Te meg fogsz bátorodni. Gyakorlat kérdése. 29/L
2010. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Velem nem volt ilyen. Nekem inkább olyan gondajaim vannak, h ha már messziről meglátok egy rendőrautót, inkább elmegyek másfele, csak ne találkozzak vele. Nem tudom ez miért van, az autón sincs olyan sok dolog amit takargatni kellene, vagy valamitől is félni

19/F...kb. 30e km

2010. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Volt bennem is ilyen "félelem", de hamar elmúlt, pedig nagyon görcsösen vezettem. Érdekes, hogy nem szoktam gyorsan menni, főúton 80-90, olyan nagypapásan, de Nekem jó, a gyerek hátul nagyobb biztonságban van, mintha száguldoznék.
2010. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát én a kérdésre nem tudok válaszolni...

De én őgy szeretlek téged!!! Főleg amikor sietnék emnnék... és 90 helyett 50-nel mentek...

Oktatómat nagyon nem bírtam... de abban tökre egyetértettem, hogy a jogsi oktatás nem csak arra van, hogy megtanuld normálisan kezelnia z autót... hanem nagyrészt arra, hogy ne tarsd fel a többieket a közlekedésben...

2010. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

70-80-nál bennem is van rossz érzés, olyan hogy kicsit gyorsabban kéne menni:D

Nincs még egy éves a jogsim de simán megyek 110-el is akár.

Majd megszokod. Eleinte gyorsnak tűnik, később meg fogod unni.

Főúton amúgy nem mehetsz 70-80-at gondolom lakott területen kívülre gondoltál.

Ha kanyargós keskeny úton mész akkor még a 90is soknak tűnik, de egy széles egyenes úton a 110 meg se kottyan.

Én amúgy autópályán nem vezettem még csak autóúton:D

2010. aug. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nálam is 70-nél jön! 170nél!!akkor eszebmejut, hogy kéne lassítani :D
2010. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Beatrix17 ***** válasza:
Gyere velem párszor.Hamar meg fogod szokni:)!Én kis kaszniban "félek"a sebességtől!De szerencsére,nekem nem kis autóm van!Amugy szerintem,hamár összeszoksz a kocsival,nem lesznek ilyen paráid!
2010. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy a mai majom emberek mindig sietnek és abból van a baleset.


Elkell indulni pár percel korábban és nemkell száguldozni,és mások életét veszélyeztetni.

2010. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy kawasaki zxr 400 motorom van és az eddigi max sebességem 130km/h volt autópályán.
2010. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!