Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bontóba a kocsit?

Bontóba a kocsit?

Figyelt kérdés
Bontóba akarom vinni a kocsit, Mennyit adhatnak érte, mennyit kell fizetni és teendők vannak (okmány iroda, stb.) Valaki le tudná írni ennek az egésznek a pontos menetét, és (ha vannak) költségeit?
2021. febr. 16. 04:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Olyan megoldás is adódott, hogy valaki átvenné donor autonak, de azt mondta hogy vonassam ki végleg a forgalombol, és akkor átveszi 50 000-ért ennek a menetét sem ismerem, és ha bele kezdenék, akkor milyen költségek, és intézkedések lehetnek? nem akarok ugy tenni, aki a végén ráfázik, mert annyit fizetett érte.
2021. febr. 16. 04:57
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Véglegesen kivonatni csak úgy tudod, hogy leadod egy hivatalos bontóba, és a bontási igazolással bemész az ocsmányirodába. Ekkor már nem lesz mit eladni donornak.

Hogy kapsz-e érte pénzt, vagy neked kell fizetni, ez állapottól függően mindig egyéni. Az ocsmányirodában nem kell fizetned.

2021. febr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Inkább próbálkozz meg egy roncsautó felvásárlóval. Jobban jársz... még te vidd el bontóba, ahol talán fizetnek érte egy sörre valót... vagy még inkább te fizetsz, hogy méltóztatnak átvenni.


Én se bontóba fogom leadni, hanem roncsautósnak. Ők legalább hajlandók fizetni érte és házhoz jönnek, el is viszik trélerrel.

2021. febr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még te fizetsz érte
2021. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Vortrex ***** válasza:
Roncstelepen, bontóban kilójáért adnak olyan 10Ft-ot. Szóval egy autóért kb pont annyit kapsz, ami fedezi a forglalomból kivonás költségeit.
2021. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ééértem. Akkor inkább itt fog elrohadni...

Egyébként miért van az, hogy 10 érdeklődőből 15 roma??? :o

Én nem nagyon akarom eladni olyannak, mert ahogy nézegettem eddig a profiljukat (fb.) kb. 10 év börtön... Én nem vagyok kíváncsi a simlis dumájukra, meg arra hogy minél jobban átbasszanak... Mert szerintem ezek ismerik az összes módszert erre...

2021. febr. 16. 14:47
 7/15 Vortrex ***** válasza:
Hát, ez ilyen. Nem is érdemes cigó neppernek eladni, mert nem íratja át a nevére, és neked is csak a bajod lesz belőle. Legyünk haladó nyugati gondolkodásúak, és ha nem érdekli a normális vevőket, le kell adni a roncstelepre. Ezzel is csökkentjük a bontószökevények számát az utakon.
2021. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem neppernek mondom eladni. Olyan roncsautó felvásárlónak aki ismert és van weboldala, leinformálható. Ha adnak érte valamit és még el is viszik, leveszik a terhet a válladról, jól jársz.
2021. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8:

"Ha adnak érte valamit" Ez mit jelent? 10 forintot kilójáért???

Amúgy életemben nem halottam ilyenről, persze attól még lehet hogy van... Ismert... Te tudsz ilyet?

2021. febr. 16. 18:00
 10/15 A kérdező kommentje:

7:

Én is így gondolom...

2021. febr. 16. 18:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!