Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A forgalmi vizsgám ma tettem...

A forgalmi vizsgám ma tettem le. Ha elmegyek az okmányirodába megcsináltatni a jogosítványt, akkor kapok majd ideigleneset?

Figyelt kérdés
Mint pl a személyigazolványlál, vagy az 1-1,5 meg kell várnom míg meghö? Válaszokat előre is köszönöm!

2021. febr. 10. 00:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Alapból be kellene linkelned, te proletár kutyuska, ha állítasz valamit. Természetesen lepontozlak. A kilencest meg fel, ő le tudta írni egyből.
2021. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
Hogy jön ide az ókori Róma szegény társadalmi rétege? Amit egy kutya szimbolizál?
2021. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha már ilyen ügyesen tudod használni a keresőt, nem ártana utánanézned a szó jelentésváltozásának. Jelen esetben azért használom rád, mert igénytelen, ostoba és agresszív vagy. A kutya egyszerű dehonesztáló megjegyzés, ami azt tükrözi, hogy nem tekintelek embernek, mert állati állsz több szempontból is.
2021. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Többen szólunk hozzá, keversz a vitapartnereddel. #12 voltam.
2021. febr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Igen kapsz egy adatlapot amin rajta is lesz,hogy x ideig vezetésre jogosit fel. Én tegnap voltam bent megcsináltatni. Avval a lappal vezethetek,
2021. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
13-as elképesztő hogy mekkora büdös suttyó vagy
2021. szept. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem szabad ezen meglepődni. Az ilyennek sose dolgozok, de még beszélgetni sem állok le vele.
2021. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!