Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanál munkása...

Milyen autót ajánlanál munkásautónak napi 200km-re?

Figyelt kérdés
Valami egyszerűt és megbízhatót keresek, nem baj ha régi, tempomat fontos lenne. Kb 600000 Ft a keret, tudom nem sok. Főleg pályán mennék. Pd tdi, tdci stb nem érdekel.
2021. febr. 3. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Hyundai/Kia dízelt vennék a helyedben. Olcsó az alkatrész és viszonylag megbízható.
2021. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősnek volt valami Hyundai (kisteher?)...

Melós autó volt, csak azért váltották le mert az új melójukhoz nagyobb raktér kellett és vettek egy Nissan Primastart.


De mindig dicsérték a Hyundait, hogy sosem volt semmi baja.

2021. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De ha napi 200 km-t kell ingázz, akkor valami rendes, arravalót kéne nézni, nem egy régi, 600 ezer forintos, kényelmetlen autót.
2021. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem tudom miért zártál ki pár motort, pedig ehhez a napi 200 hoz már érdemes a dízel, és azokkal a motorokkal van pár alternatíva.
2021. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért zártam ki mert nem megbízhatók, és drága a fenntartásuk, tdci mondeom van, tapasztalatból mondom, fordot, vagy tdci-t soha többet, valami sima tdi vagy esetleg sdi lenne jó, octavia, passat, toledo amiket eddig néztem. Sajnos hyundai és kia kicsit drágábban kezdődik, már ha azt nézem hogy olyan modellt szeretnék amihez találok alkatrészt is. Egy kia rio-m volt előzőleg, a szerelőm szidta mint a bokrot hogy nem talál hozzá alkatrészt itthon, egy i30-hoz már könnyebb lenne de az meg drágább.
2021. febr. 4. 07:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Valami VAG TDI-t. Az, hogy most ez Polo vagy Passat méret, attól függ, mire van igényed.

Viszont ennyiért nincsenek csodák. Ez éves 50.000 km. Lesz költsége is rendesen. Szerintem azzal számolni kell, hogy 2 éven belül érdemes cserélni majd

2021. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

50 forint / kilométerrel havi 200.000 forint

Ennyiért bérelnék/vennék lakást a munkahely mellett.

Nem szívnék havi 40 óra vezetéssel.

2021. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tenni azt is hogy a cég 1 éven belül költözik, 30km-re tőlem, de lehet hogy fél év. Nem feltétlenül szándékozom autót venni, de a mostani már eléggé odavan, lehet hogy előbb utóbb cserben hagy. Ha a cég közelebb lesz már inkább egy benzinest veszek.
2021. febr. 5. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!