Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó szélvédő repedés javítható?

Autó szélvédő repedés javítható?

Figyelt kérdés

Szélvédő repedés az anyós oldal felől keletkezett kb. 15-20 cm-es hosszúságú, sarkától kb. 15cm-el beljebb van. Ez javítható még?

Illetve ha nem javítható műszakin még átmegy? Elvileg az ablaktörlő magasságig nem ér el akkor átengedik, bár úgy vettem észre hogy ez a repedés napról napra tovább reped.

Szerintetek mitől repedhetett meg, amikor semmilyen ütődés nyom nem látszik kívülről? Először azt hittem valaki betörte vagy valami de nem hiszem mert akkor valamilyen szinten lehetne látni a nyomot, de semmi nincs ott. 23 éves autóról beszélünk gyári szélvédővel, szélvédők is megrepedhetnek idő múlásával?



2021. jan. 29. 09:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem javítható és a saját biztonságod érdekében is cseréltesd ki.
2021. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem javítható, műszakin nem megy át.

20-30.000 Ft-ból megvan cserével együtt, ennyit ne sajnálj rá.

2021. jan. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Nekem 45-55 ezret mondtak egyik helyen. (Egy helyen voltam még csak)

Nem sajnálom, csak szeretem ezt a gyári szélvédőt.. helyette kapok majd egy full sima üveget amin nem lesznek rajta a gyári fóliák stb.

De hát mindegy akkor nem lesz más választásom.

2021. jan. 29. 09:49
 4/30 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem nagyobb mint egy 200as akkor igen hivd a kárdász javit....😅


De jobb a csere

2021. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

23 éves autóra ennyi?

Kérj még ajánlatot máshonnan is. gyári szélvédőre is nyugodtan, ne csak utángyártottra (nem mintha az utángyártott egy sima ablaküveg lenne)

2021. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem csak nekem jutott eszembe, hogy "Carglass javít, Carglass cserél"? :D
2021. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Carglass-nál voltam eddig😅
2021. jan. 29. 10:25
 8/30 anonim ***** válasza:
Keresel bontóban egy azonos típust aminek ép a szélvédője, kibontjátok, és beteszitek, szerintem szakit is találni rá, de amúgy nem veszélyes a művelet.
2021. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
A szélvédőt ragasztással teszik be nem úgy mint régen az IFA és Moszkvicsba.
2021. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nekem 28.000ert csereltek. Nem erdemes ezen csamcsogni, ki kell cserelni mert a repedes csak menni fog tovabb (nekem fel ev alatt elert a bal oldalra pedig jobb szelrol indult)
2021. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!