Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy 1.5 dci Logan (90...

Tandráska kérdése:

Adott egy 1.5 dci Logan (90 Le) pickUp aminek a váltója feladta a harcot. Kèrdès az, hogy egy 1.5 DCI Clio (75Le) váltója találna-e hozzá?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
nem valószínű
2021. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
én meg azt hittem a fapados olcsójános autók szétrobbanthatatlanok... egyesek azt vallják, és amibe 3-nál több extra van az már sz*r prémium...
2021. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
350000 km, mind városban, az nem olyan rossz szerintem. Ez volt a gyenge láncszem 😉
2021. jan. 28. 10:19
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a következő hidd el a motor lesz... dízeles városba... na de igen, ez korrekt teljesítmény. Megéri még vele foglalkozni?
2021. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Futottam már egy kört a témában, igaz másik márka és automata váltó esetén, de azt mondták a szakszervizesek, hogy hiába pontosan ugyanaz a váltó, szoftver eltérő és valószínűleg nem lehet beépíteni.
2021. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az autó egy platós melósgèp, egyébként meg jó állapotban lenne, csak kettesből dobja ki.
2021. jan. 28. 12:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor a következő hidd el a motor lesz... dízeles városba... "


Ha magas futásteljesítménye van városban, akkor miért ne lehetne dízelt venni városi használatra? Az összes busz dízel, az összes áruszállító autó dízel, a taxik döntő többsége is dízel.

Nem azért mondják az átlag embernek, hogy ne vegyen dízelt városba, mert az x ezer főnél nagyobb településektől megijed a motor, hanem mert lassan melegszik fel és 10 perces utakon használva sosem fog üzemmelegen járni a motor és nem lesz így jó a fogyasztása sem. Ha valaki egész nap hajtja az autót és rövid időkre áll meg, akkor végig üzemmeleg marad a motor.

2021. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha annyi a baja csak hogy a kettest kidobálja akkor az olcsón javitható is.

Ezért én nem cserélnék váltót, főleg meg bontottat nem.

2021. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!