Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a jövőre...

Mi a véleményetek a jövőre kapható új Daciakról?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon megtetszettek.

Ezek szerintem már teljesen vállalható autók nem csak nyugdíjasoknak is.

Viszont ez az ezres 3 hengeres turbó benzin eléggé elijeszt.

Szerintetek milyen lesz? Főleg, hogy nem sima benzines hanem lpgs lesz



2020. okt. 22. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán vállalható lesz. Ha lenne rá pár millióm elfogadnám, megvenném.
2020. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dobtam tőlük hátast, de azért, mint a mostaniak is, elfogadhatóak. Igazából én tesztkörre vinném, fel autópályára és megnézni milyen zajos 130-nál. Ez jól teszteli a komfortot.

A nevetséges motorokkal nem lehet mit kezdeni, ugyanilyenek vannak a konkurencia belépő modelljeiben is. Ha nagyobbat akarsz, használtat vagy prémiumot vegyél.

2020. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem szép és modern kispolgári autó városi használatra és ingázásra, ami kb. verhetetlen áron megy.

Nyilván nem ugyanazt a vásárló-szegmenst célozza persze, mint mondjuk a C63 AMG.

2020. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az ezres motor az semmi, én vezettem már 0.9-es kávédarálómotoros gépet is, annyi erő volt benne kb. mint egy távirányítós autóban, de ment és legalább nem fogyasztott sokat. :D
2020. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából nem is kell a prémium, nem vagyok “kopogtatós”, de nyilván a komfort és minél csendesebb autó sose árt.

Nem várom, hogy autópályán csendes legyen hisz 80%ban Kisváros,szomszéd kisvárosok közti rohangálásokra lesz használva.

Viszont sose volt még turbós autóm és ha új autót veszek akkor legalább 10-15 évig használni szeretném.

2020. okt. 22. 23:01
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
1.0-es motor turbóval biztos nem a tartósságáról lesz híres.100ezer km alatt tuti gatya lesz.Plusz még francia szemét.Kell ennél több?Igénytelen sz@rkupac mind.
2020. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy mennek szét 100 ezer km után... Már rohadt sok éve megy a downsizing és mégsem hullanak ezrével szét az autók. Én nem tudom, hogy miért retteg mindenki attól, hogy egy 1 literes motort turbóval felhúznak 100 lóerőre, az meg senkit sem zavar, amikor az 1,5-ös motort 150 meg 160 lóerő.
2020. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az olyanokra akik azt mondják "francia szemét" az ilyenek járnak 20 éves lerúgott golfokkal...

A Daciaknak meg már a 2. generációja is vállalható volt. A jövőre kapható új külsejű Sandero pedig már jól is néz ki.

2020. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!