Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem túl sok az autó Pesten?...

Nem túl sok az autó Pesten? Hogyan lehetne csökkenteni?

Figyelt kérdés

Szinte mindenhol autó van már Pesten, ezért én le is tettem az autót max. hétvégén megyek vele, nagy bevásárlás, telekre stb.

Parkolni már nem lehet normálisan mindenhol állnak az autók..

Aztán az állandó dugókról nem is beszélve...


2021. jan. 23. 21:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokat változtatna az összképen, ha a modernkori városrendezők nem erőszakolnák rá Budapestre a végtelenszámú irodaházat, ami egy helyre irreálisan koncentrálja a tömeget, miközben lebontottak egy városrészt, nem tették lehetővé, hogy a közlekedési infrastruktúra is fejlődjön. Azért bocs hogy van autóm, én is járok vele vidékre, nem fogom elvolánbuszozni az életemet. Le lehet rakni Pest határában is az autót P+R-ban. Aki meg nekem akarja a benzinárat emelni ki.aszásból, az adózzon a bicikli kerekére küllőnként...
2021. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
40%

Úgy birom, hogy bűn lett autóval járni manapság.

Egyeseknek kifejezetten büszkeséget okoz az, hogy nincs pénzük autóra.

Mi lesz a következő? Ne legyen hűtőnk? Ne használjunk klímát? Vagy ne fűtsünk? Szerintem aki ennyire ökofasiszta, azt inkább gondolkodjon el azon, h akar-e élni, az a legjobb a környezetnek.

2021. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!