Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem túl sok az autó Pesten?...

Nem túl sok az autó Pesten? Hogyan lehetne csökkenteni?

Figyelt kérdés

Szinte mindenhol autó van már Pesten, ezért én le is tettem az autót max. hétvégén megyek vele, nagy bevásárlás, telekre stb.

Parkolni már nem lehet normálisan mindenhol állnak az autók..

Aztán az állandó dugókról nem is beszélve...


2021. jan. 23. 21:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Valamikor beleakartam vágni a motorozásba, de nem mertem. Nincs hova elzárni. Utcán meg fellökik, ellopják. Pedig egy aprilia rs125 nem lenne rossz.
2021. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Ugy kellene hogy egyik nap paros, masiknak csak a paratlan rendszamok kozlekedhetnenek. Kivetel a szolgaltatok, futarok, munkasok mint pl festo, komuves, acs.

125 kobcentisre is lehetne ervenyes az auto jogsi, igy talan paran robogoznanak. Nem is lenne eletveszely ha tobben mennenek inkabb robogoval auto helyett. Foleg akik pesten laknak. Egy gyalitol nem varhato el hogy bemenjen robogoval a belvarosig.


Bar engem nem izgat a budapesti forgalom mert soha nem laktam Budapesten, sot mar nem is lakom Magyarorszagon.

2021. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

Budán lakom, zömmel Budapesten használom a kocsim. Sok autóm volt,mindegyik örömet okozott. Volt néhány mopedem is a jobbik fajtából. Vagy el akarták lopni, vagy eláztam, vagy szarráfröcsköltek, állandóan elémvágtak mert csak egy motoros, nem vihettem utast, nem volt hová tennem a bevásárlószatyrom, hideg volt, meleg volt, örökké koszos voltam a por miatt, és az égadta világon senkit nem tudtam egelőzni...


Na ezért van most is jóminőségű autóm, és lesz is..itt a belvárosban, de Budán fel a Sasadin szart sem érne egy villanymoped, vagy villanyroller/kerékpár.


Szeretem ha tisztabruhában indulhatok bárhová, és tiszta ruhában érkezem bárhová.


Ja és húsz éve csak automatával járok. Az állam vagyonokat húz le rólam, mégis nélkülözhetetlen.


Amúgy nem zavarnak a bringások, cikkcakkozó mopedosok...figyelni kell rájuk, oszt annyi.


Kicsit szétesett a mondanivalóm, de vállalom, hogy miattam sok az autó...reggelente itt az Egér úton befelé különösen.. és? akkor mi van?

2021. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
40%
De, sok. Sajnos mindenkinek mindenhova divat lett autóval járni. Én ezért nem bánnám, ha megemelkednének az üzemanyagárak. Nem azért mert annyira gazdag lennék, hoyg szeretem szórni a pénzt, de legalább az az előny meglenne, hogy tényleg csak az ülne autóba, akinek feltétlenül muszáj. Én pl a belvárosba nagyon ritkán megyek be autóval. Inkább simán buszra, villamosra szállok. Sokan meg úgy néznek rám emiatt mint valami ufóra, hogy van autóm, de mégis képes vagyok közlekedtetni. De sajnos a külsőbb kerületekben már évek óta fél 5 körül lehetetlenség közlekedni. És olyankor a busz is csak áll a sorban. Szerencsére rugalmas valamennyire a munkaidőm, így ezt a z idősávot próbálom elkerülni. Vagy fél 4 körül lelépek, vagy inkább bent vagyok 6-ig. Hasonló a helyzet pénteken délután 2-3 körül a városból kivezető utakon. A sok falusi ingázó mind egyszerre megindul és semerre nem lehet tőlük menni. Nekem pl simán megérne teletankonként pár ezer forint pluszt, ha cserébe normálisan lehetne közlekedni.
2021. jan. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
*...de mégis képes vagyok tömegközlekektetni.
2021. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
de sok, én csak hétvégén megyek vele mert hétköznap nem tudnék visszaállni mert nincs parkoló hely
2021. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon jó lenne, ha emelkednének az üzemanyagárak azért, mert Budapesten luxus és tömeg van, a maradék 8 milliós vidék meg szopná a farkat miattuk, hogy a 20-30Km-re lévő munkahelyre még többe kerül beautóznia emiatt.

Ha Budapest meg akarja oldani a közlekedési problémáit próbálja meg már úgy, hogy nem szopatja az egész országot.

2021. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
na látod a sok köcsg autos
2021. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
17-es nehogy azt hidd, hogy Budapesten kívül óránként látnak egy-egy autót. Én vidéki városban lakom és ugyan ez van. Délután 4-kor haza indulni a munkahelyről halál, autó-autó hátán, megy a lámpától lámpáig araszolás. A belvárosban parkolóhelyet találni esélytelen.
2021. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
50%
Érdekes módon mi két kicsi gyerekkel megvagyunk autó nélkül is. Pedig mi is szoktunk vásárolni. MEDZSIK!!!!
2021. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!