Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik opel indul nyomógombbal?

Melyik opel indul nyomógombbal?

Figyelt kérdés

A műszerfalon nem voltak órák csak egy nagy kijelző azon volt a km/h üzemanyag stb.

5 ajtós, nagy kijelző a gombok fölött(fűtés, rádió nem tudom mi ennek a neve)

Meglehetősen erős motor, 180-200km/h ra felgyorsult 15-20mp alatt

Automata váltós



2021. jan. 17. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szinte az összes amit az elmúlt pár évben gyártottak
2021. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
EZ biztosan nem az Insignia, abban van két óra is a központi kijelző mellett.
2021. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még az F Corsa felel meg leginkább a leírásnak, de abban a legerősebb motor 130 lóerős, azzal nem biztos, hogy tudja a megadott gyorsulást.
2021. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem F es corsa:(

Hosszabb autó kombi szerűség volt erős motorrel mert amikor gyorsult akkor mintha valami v6 os autóba ülnék de nem vagyok benne biztos hkgy v6

2021. jan. 17. 16:57
 5/8 A kérdező kommentje:

Insignia lehetett , sajnos lehet rosszul irtam valamilyen óra lehet volt de a műszerfal 80% egy hatalmas kijelző tette ki

Még annyit tudok hogy az ajtón és a légzsák alatt( anyósülés előtt ) halvány, fehér dísz csík volt

2021. jan. 17. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor az az Insignia B lesz. Abban a legerősebb motor a 2.0 turbóbenzin, 260 lóerővel.


Én nem vagyok annyira hanyattesve a gyorsulásától, érzésre nem megy úgy, mint mondjuk az E46 330i.

2021. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg a V6-tal, meg a díszcsíkkal nem szűkítetted a kört nekem az Ampera jutott eszembe.
2021. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Opel insigna a nyero

Nem elmekeztem sajnos pontosan

2021. jan. 22. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!