Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes várásolni...

Milyen autót érdemes várásolni egy fiatalnak 600 ezer és 1 millió között?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és vezettem már sokat, de saját autóm még nincs. Szeretnék egyet vásárolni. A fent említett ársávban, mindenképpen benziest szeretnék és legyen jó időtálló formája, emelett kb 100-150 kóerő nem kell se több se kevesebb, csak egy kényelmes menetdinamika legyen. Kombi ne legyen azok nem tetszenek. Hátsókerékhajtás előnyben.
2021. jan. 16. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
béjemvéé
2021. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
E46-os BMW vagy B6-os Audi szerintem jó választás lenne 1 millió körül, és elég időtálló a formájuk is.
2021. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja de csak ha fenn tudod őket tartani, #2 voltam.
2021. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hátsó kerekest minek?

Mindennapokban, pláne kezdőként úgyse tudod kiautózni a különbséget.


Egyébként le leszek pontozva, de Golf IV. A keretből még a GTI is bőven kijön már 150 lóerővel. Korához képest jól néz ki, millió van belőle, minden olcsó hozzá és van bontva, minden szerelő ért hozzá stb stb.

2021. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb leírtad, hogy szeretnél egy BMW-t. 😂
2021. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vennék egy első generációs S40-et, 136 lóerős motorral. Maradna sok pénzem rendbe rakni, illetve még utána sem fogyna el a keret.
2021. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem az jön le a kérdező mondataiból, hogy nagyon ellenne pénzügyileg. Aztán Audi-t meg BMW-t ajánlanak páran amit még jó drágán fenn is kell tartani :D
2021. jan. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volvo S40-et tudom ajánlani, nagyon jó kis autók, és a Volvo bármilyen öreg is, sosem gáz (ha szép állapotban van).

Egy 318/320i se rossz választás, csak rengeteg van belőle, és sok a hülyegyerek tulaj.

2021. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
MX5 Na/Nb. Nem túl erős, de nagyon könnyű, szóval a súlya kompenzálja az erejét.
2021. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!