Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet "éredt" motorossá...

Hogy lehet "éredt" motorossá vállni?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy vannak 50es robogósok, ők pl. feltételezem, nem azok (tisztelet a kivételnek!), mivel teli gázzal bemennek beláthatatlan kanyarba... nem sokan szeretik őket. nekem 50es endurom van, de nem szeretnék a közéjük tartozni annak ellenére, hogy a kor megegyezik. 50es motornak meg ha nem pörgeted, nagyon repedt hangja van, ha meg igen, akkor fél falu panaszkodik. esetleg valami ötlet, hogy használjam? és hogy lehet némi tudást (a reakciókra gondoltam) szerezni?
2010. aug. 13. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
"éredt"-é sehogy
2010. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vagánykodni,szerintem ez a szó mindent elmond.
2010. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudni kell, hogy alapvetően donorjáraton utazol. A kórházakban így hívják a motorosokat. Jó állapotban juthatnak szívhez, májhoz, tüdőhöz... nyári hónapokban, főleg az elején nagyon sűrűn.

Ezt kell MINDIG fejben tartani.


És sok-sok éven keresztül életben kell maradni. Ez a jelszó.

2010. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A robogós is motoros attól hogy nincs pénze enduróra.
2010. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a repedt és hangos hanggal vitatkoznék. repedttel azért, mert a babetta sem pörög húdesokat induláskor (3-4000), mégis férfias a hangja, a hangossal meg azért, mert ezt motorja válogatja. Én pl a bajaj spiritem ha reggel 6-kor beindítom és indulok suliba, akkor senki meg nem hallja, pedig nem negyedgázon indulok. (vidi, én vagyok rajta, sisakom már nem ez:): http://www.youtube.com/watch?v=LnvJNfl9qXs)
2010. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a férfias hang a babettának lehet, de ami nekem van az nem olyan alacsony fordulaton. magas ffordulaton pedig nem halk, nem robogóról van szó. és aki az ára miatt támogatja a robogót, mert enduróra nincs pénze:

nem mondom le a robogót, azis egyfajta kategória. ha figyelmeseben elolvasod a kérdést, azok zavarnak, akiknek van a seggük alatt 2 lóerő, és azthiszi, hogy ő Valentoino Rossi. a többivel semmi bajom.


még balami: a Baja Spirit tényleg nem hangos, de a Keeway TX 50 nagyon :D (konkrétan erről a motorról van szó)

2010. aug. 14. 00:06
 7/8 bumbi02 ***** válasza:

robogós is motoros attól h nincs pénze enduróra...



robogók se olcsóbbak mint egy enduro...cska példának okáért a nem nevesincs robogók (piaggio,yamaha,suzuki) 400 környékén kezdödnek én 500ér vettem '25ös yamahát nem robogót...tehát nem pénz kérdése h vki endurózik vagy nem...


igen sokszor engem is idegesitenek akik 14 évesen friss jogsival kivágnak elém mert ök megtehetik alapon és mikor rájuk dudálok h majdnem beléhajtottam hátulról a hülyesége miatt még ö integet nekem h mi csinálok...


am tudást motorozással szerezhetsz... a reakciók, a rutin motorozással alakul ki évek alatt..

2010. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Régi, de még mindig igaz:


Alfonzóval csinált riportot saját fia, Markos György. Alfonzó 100 évest játszott.


-Na, és mondja bácsi, mi a hosszú élet titka?

-...Nem szabad abbahagyni a légzést, fiam...

2010. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!