Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Befog vállni? Vagy túl draszti...

Befog vállni? Vagy túl drasztikus?

Figyelt kérdés

A tervem az,hogy május 17-étől megváltoztatom az életem.:)szülinapom u. 17 éves leszek és kicsit duci vagyok.illetve nem,hanem olyan nagydarab,vagy nem is tudom,nagydarabnak tűnök mert magas is vagyok.És le akarok fogyni. Úszással,és ilyen étrenddel:

-csak víz,zöld tea

-pipihús,hal

-sok zöldség

-kevés gyümölcs

-5u nem eszek

-sok-sok mozgás.


kb olyan -15kgmal bombacsaj lennék. lefog menni így ez a 15,ha nagyon kitartó vagyok. szeretném ha agu elejére már csini lennék,de főleg sulira akarom.és utána sem térnék visssza a helytelen étrendre.

jó ez a módszer?


ja és azt akarom kérdezni,hogy ha lefogyok,ugye keskenyebb is leszek...akkor nem fogok nagydarabnak tűnni?

-rengeteg zöldség


2010. máj. 2. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy miből, mennyit, mikor, hogyan... Az 5 után nem evés butaság. Napi 5-6 kis étkezés kell, és mindegyiknek megfelelő arányban kell tartalmaznia jó minőségű fehérjét, szénhidrátot és zsírt. Amit leírtál abból például teljes mértékben hiányoznak a lassú felszívódású összetett szénhidrátok, mint pl. zabpehely, barna rizs stb. És valahogy sosem értettem azokat az embereket, akik nem tetszenek maguknak, tudják, hogy van rajtuk egy csomó felesleg, de azért még várnak 2-3 hetet, hogy elkezdjenek változtatni... addig meg még esznek össze minden sz@rt. Ja igen, és ha nem életmódot váltasz, csak addig csinálod ezt a táplálkozást, míg le nem fogysz, nos akkor vissza fogod hízni... Ha egy életre megtanulod visszafogni magad bizonyos dolgokban, akkor talán lehet hosszú távú eredményed is.
2010. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a bibi, hogy ha túl drasztikusan csinálod, nem fogysz eléggé, ill. hamar visszahízod.

Nagyvonalakban jó, amit írsz, ha ezekből jóllakásig eszed magad, minden nap eszel húst, vacsorázol is, 6-7 körül, eszel tejterméket (natúr joghurt, sovány sajt, kefír, esetleg tej, ha szereted), és reggelire eszel szénhidrátot, teljes kiörl. kenyér formájában. És nyugodtan ehetsz bőven gyümölcsöt, a tévhitekkel ellentétben igenis szüksége van a szervezetnek cukorra, aminek a legjobb formája a gyümiben található gyümölcscukor.

2010. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!