Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan válhatok igazi motorossá?

Hogyan válhatok igazi motorossá?

Figyelt kérdés
Tavasztol jogsit szeretnék letenni motorra.Már alig várom;)
2009. júl. 27. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
úgy hogy sokat motorozol. még vmi értelmes kérdés? :D
2009. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, először is vezetni tanulj meg, úgy értem vagányul. A városban "kaszkadőrnek" kell lenni szinte hogy életben maradj. Esni sem árt ha megtanulsz, ami fontos a védő felszerelés (nem csak sisak). Soha ne vigéckedj hogy gyorsabb vagy másoknál, mindig akad aki lehagy! A hülyéket nem tudod kiszűrni, ezzel együtt kell élned. Anyázás nem segit! Kerüld a bizonytalan helyzeteket, csak olyanba menjél bele amiből biztosan ki is jössz! És rengeteg vezetés éjjel nappal esőben napon hóban....:D 40 éve motorozok ^^
2009. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom megnézni:

Faterok motoron című filmet!!

2009. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Veszel simsont, 3 számmal nagyobb bőrkabátot, grex sisakot, és az érzés már megvan! :D A viccet félretéve motorozáshoz motor kell, nem kávédaráló. A végőcucc nagyon fontos! Bőrkabát-kesztyű legyen amit elsőnek megveszel a sisak után. Ezek kijönnek 30 rongyból, ha kabátot használtat veszel. A legnagyobb melegbe is vegyél kesztyűt, kabátot, igaz hogy nagyon meleg van, de én már estem nélküle, rövidnadrágba atlétába, hát nem votlam utánna szép látvány. (az okos más kárán tanul, a hülye a sajátján... :S ) Nemtom milyen jogsit teszel, de ne vmi izomgéppel kezdj szerintem! Sok sikert a mocizáshoz, sok boldog és balasetmentes kilómétert! ;) 15/F
2009. júl. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tartom jónak, ha kismotorral megszerzi az ember a kellő tapasztalatot, és csak utána ül komolyabb gépre. Én is így csináltam. Kismotorral eleinte estem párszor, amíg megszereztem a rutint, aztán nagymotorral már nem értek meglepetések. Ismertem pár embert, akik egyből izomgépet vettek.... a legtöbb kórházban kötött ki egy éven belül :-( Nem a ruha teszi az embert igazi motorossá, de ha már nagymotor, akkor tényleg bőrdzseki!!

Jó motorozást!

2009. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!